جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

دو تکواندوکار نوجوان زنجانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

دو تکواندوکار نوجوان زنجانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

شناسه : 58227712

دو تکواندوکار نوجوان زنجانی به اردوی تیم ملی دعوت شدنددو تکواندوکار نوجوان زنجانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

مسوول روابط عمومی هیات تکواندو استان زنجان گفت: دو تکواندوکار برتر و شاخص زنجانی از سوی فدراسیون این رشته ورزشی به اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی دعوت شدند.

علی سپهری ، افزود: اردوی انتخابی تیم ملی با هدف انتخاب برترین ها جهت حضور در هفتمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا که خرداد ماه 92 در اندونزی برگزار خواهد شد برپا می شود.

وی سطح توانمندی و شایستگی دو تکواندوکار زنجانی دعوت شده به این اردوی انتخابی را خوب ارزیابی و اظهار کرد: حسین حیدری، کامران امانلو، سهیل کریمی و امیرحسین بیات، تکواندوکاران اعزامی زنجان به این مسابقات انتخابی بودند که درنهایت حیدری و امانلو به ترتیب در اوزان اول و چهارم شایستگی های خود را به نمایش گذاشته و به اردوی تیم ملی راه یافتند.

سپهری یادآور شد: کرمی و بیات در این رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو به ترتیب در وزن ششم و نهم مبارزه کردند ولی نتوانستند نظر کمیته فنی را جهت حضور در اردوی انتخابی تیم ملی جلب کنند.

وی افزود: در این رقابت ها که در خانه تکواندو تهران و با حضور 79 تکواندوکار نوجوان از 15 استان کشور برگزار شد چهار ورزشکار از زنجان بودند و طبق صلاح دید فدراسیون فقط نفرات اول و دوم هر وزن به اردو دعوت شدند.(ايرنا)

آدرس کوتاه :