جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

دعوت از سه ورزشکار زنجانی به اردوی تیم ملی تکواندوی نوجوانان - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت از سه ورزشکار زنجانی به اردوی تیم ملی تکواندوی نوجوانان

شناسه : 270136463

دعوت از سه ورزشکار زنجانی به اردوی تیم ملی تکواندوی نوجوانان


خبر/ورزشی

خبر/ورزشی

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان گفت: از ترکیب 10 نفره اعزامی زنجان به مسابقات تکواندوی قهرمانی نوجوانان کشور، سه تکواندوکار به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

علی سپهری با اشاره به برگزاری یادواره شهید پرویز عطایی، اظهار کرد: این یادواره در سطح بسیار خوبی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این یادواره در سطح بسیار خوبی برگزار شد، اضافه کرد: در یادواره شهید پرویز عطایی مسؤولان لشگری و کشوری حضور داشتند که نشان از شخصیت والا و مهم این شهید ورزشکار داشته است.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان در این رابطه همچنین تصریح کرد: در این یادواره خانواده شهید پرویز عطایی نیز حضور داشتند که دختر این شهید بزرگوار برای نخستین‌بار در استان زنجان حضور پیدا کرده است.

سپهری در ادامه از برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان خبر داد و افزود: در این دوره از مسابقات تکواندوکاران نوجوان زنجان درخشش بسیار خوبی داشتند.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات که در سطح کمی و کیفی خوبی نیز برگزار شده است، یک تکواندوکار نوجوان زنجانی مدال نقره و یک تکواندوکار نوجوان دیگر موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شده است.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان ابراز کرد: در این دوره از مسابقات که با درخشش تکواندوکاران زنجان همراه بوده است، از ترکیب 10 نفره اعزامی زنجان به این مسابقات، سه تکواندوکار به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

سپهری همچنین از برگزاری لیگ برتر تکواندو نونهالان کشور خبر داد و گفت: در این دوره از مسابقات که از هفته گذشته آغاز شده است، تیم استان زنجان با همه توان و قدرت خود در مسابقات حضور دارد.

وی ادامه داد: در هفته نخست این مسابقات تیم تکواندو نونهالان زنجان با اقتدار و قدرت موفق شد تیم قزوین را با نتیجه 9 بر یک شکست دهد.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان همچنین بیان کرد: مسابقات تکواندوی قهرمانی دختران کشور نیز از روز گذشته آغاز شده و امروز نیز ادامه پیدا می‌کند که تیم تکواندو دختران زنجان نیز در این مسابقات حضور دارند.

سپهری در این رابطه اظهار کرد: اگر حدیثه ایده‌لو در روزهای اوج خود باشد و امروز روز وی باشد، احتمال کسب یک مدال خوشرنگ برای زنجان در این دوره از مسابقات دور از ذهن نیست.

وی با اشاره به دعوت این تکواندوکار آینده‌دار به اردوی تیم ملی، خاطرنشان کرد: تکواندوی استان زنجان این روزها، فعالیت بسیار پر رنگی در مسابقات قهرمانی کشور در همه رده‌های سنی دارد.فارس

آدرس کوتاه :