جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

دشمن در برنامه‌ریزی‌های خود برای بر زمین زدن ایران ناکام ماند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن در برنامه‌ریزی‌های خود برای بر زمین زدن ایران ناکام ماند

شناسه : 57827156

دشمن در برنامه‌ریزی‌های خود برای بر زمین زدن ایران ناکام مانددشمن در برنامه‌ریزی‌های خود برای بر زمین زدن ایران ناکام ماند

نماینده ولی‌فقیه دراستان وامام جمعه زنجان، خواست دشمن را، نابودی ایران دانست و گفت: هر چند سال بحرانی را پشت سر گذاشتیم ولی ترسیم دشمن از نابودی ما محقق نشد.

حجت الاسلام والمسلمين علی خاتمی در آخرین جلسه شورای اداری استان با یادآوری گذشت یک سال از عمر، اظهار داشت: سپری شدن یک سال از عمر در واقع کم شدن از این سرمایه است که با هیچ چیزی در این دنیا قابل جبران نیست.

معاوضه عمر با کمتر از بهشت ضرر است

وی تاکید کرد: هر کس سرمایه عمر خود را با کمتر از بهشت معاوضه کند ضرر کرده است.

نماینده ولی‌فقیه دراستان وامام جمعه زنجان با اشاره به توصیه‌های ائمه اطهار در مورد حسابرسی به اعمال قبل از حسابرسی توسط دیگران اضافه کرد: فصل بیداری طبیعت باید انسان را به فکر ارزیابی عملکرد سالانه خود بیندازد.

سال پرتلاطم

وی با اشاره به سال سپری شده تصریح کرد: سالی که گذشت سال پرتلاطمی برای ایران محسوب می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمين خاتمي با بیان اینکه دشمن با همه توان برای بر زمین زدن نظام جمهوری اسلامی به میدان آمده بود، اضافه کرد: آنها از زمین‌گیر شدن ما مطمئن بودند.

وی به مشکلات به وجود آمده ناشی از مشکل‌‌تراشی‌های دشمن اشاره و تصریح کرد: هر چند معضلاتی در کشور به وجود آمد ولی یادمان باشد که موفقیت‌هایی هم وجود داشت.

نماینده ولی‌فقیه دراستان وامام جمعه زنجان، خواست دشمن را، نابودی ایران اعلام کرد و گفت: هر چند، سالی بحرانی را پشت سر گذاشتیم ولی ترسیم دشمن، از نابودی ما محقق نشد.


کارنامه قابل قبول مدیران

وی به نقش مشکلات و همچنین سهل‌انگاری در برخی مدیریت‌ها در معضلات موجود کشور اشاره و اضافه کرد: برخی از مدیریت‌ها هم خوب عمل کرده و کارنامه قابل قبولی را از خود بر جای گذاشتند.

حجت الاسلام والمسلمين خاتمی، بهترین مرجع ارزیابی عملکرد را، خود انسان دانست و ادامه داد: برخی از مشکلات موجود نباید به حساب کوتاهی مدیران گذاشته شود.

وی بر ظرفیت و توانمندی موجود در استان تاکید کرد و گفت: با وجود همه مشکلات سال، استان زنجان سال آرامی را پشت سر گذاشت.

ارائه گزارش مدیران در مورد شعار سال

نماینده ولی‌فقیه دراستان وامام جمعه زنجان به شعار انتخاب شده برای سال‌جاری اشاره و تصریح کرد: مدیران استان باید گزارشی از عملکرد خود در رابطه با شعار سال ارائه دهند.

قابل تقدیر بودن پیگیری‌های استاندار

حجت الاسلام والمسلمين خاتمی به تلاش‌های چند وقت اخیر استاندار برای به سرانجام رساندن برخی پروژه‌ها اشاره و تصریح کرد: این تلاش‌ها در حالی انجام می‌شود که دولت در ماه‌های آخر عمر خود به سر می‌برد.

وی پیگیری ساخت پالایشگاه در زنجان و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی را، دو پروژه پیگیری شده در ماه‌های آخر سال عنوان کرد و افزود: این اقدامات توسط استاندار زنجان قابل تقدیر است.(فارس)

آدرس کوتاه :