جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

در سفر یک روزه مدیرکل صداوسیمای استان به شهرستان طارم عنوان شد : رویکرد جدید رسانه استانی پرداخت بیش از پیش به شهرستانها و معرفی ظرفیتهای و توانمندی های سایر نقاط استان می باشد . - نمایش محتوای خبر

 

 

در سفر یک روزه مدیرکل صداوسیمای استان به شهرستان طارم عنوان شد : رویکرد جدید رسانه استانی پرداخت بیش از پیش به شهرستانها و معرفی ظرفیتهای و توانمندی های سایر نقاط استان می باشد .

شناسه : 361878071

در سفر یک روزه مدیرکل صداوسیمای استان به شهرستان طارم عنوان شد : رویکرد جدید رسانه استانی پرداخت بیش از پیش به شهرستانها و معرفی ظرفیتهای و توانمندی های سایر نقاط استان می باشد .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به همراه تعدادی از معاونین و مدیران طی سفری یک روزه به شهرستان طارم رفته و در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور یافت .
🔹مدیرکل مرکز در این جلسه با تبریک هفته دفاع مقدس و همچنین هفته نیروی انتظامی رویکرد جدید رسانه استانی را توجه بیش از پیش به فرهنگ های بومی سایر مناطق استان عنوان کرد و گفت : صداوسیمای استان علی‌رغم وجود محدودیت‌های متعدد در امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی، امسال تلاش کرده تا حضور پررنگ‌تری در شهرها و حتی روستاهای استان داشته باشد که نمود عینی آن در اجرای هفته فرهنگی شهرستان‌ها و همچنین دهه اول محرم امسال و پوشش گسترده عزاداری‌های سایر نقاط استان به خوبی پدیدار بود .
🔹آقای لطیفی جایگاه رسانه ملی و به ویژه رسانه استانی را در بین مردم خوب ارزیابی کرده و اظهار داشت :  بیننده 75 درصدی شبکه استانی اشراق و وجود رضایت بیش از 80 درصدی،  ظرفیت خوبی جهت ایجاد زیرساختهای لازم برای توسعه و آبادانی شهرهای استان در زمینه های مختلف می باشد که می بایست از آن به خوبی بهره گیری کرد .
🔹وی توجه به ظرفیت شهرستانها در اجرای پررژه های تولیدی را از اولویت های شبکه اشراق بیان کرد و افزود : بمنظور بیان هرچه بیشتر توانمندیهای بالفعل و بالقوه شهرستانها به ویژه شهرستان طارم، قصد داریم در تولید برخی برنامه ها به خصوص سریالهای در دست اقدام از فضای شهرستانها به ویژه طارم به عنوان لوکیشن استفاده نماییم .
🔹رئیس رسانه استانی هماهنگی و وحدت رویه بین مسئولین شهرستان را عامل موفقیت برنامه های توسعه محور دانست و تصریح کرد: ما در رسانه استانی این آمادگی را داریم که از نظرات و ایده های هنرمندان جوان این شهرستان را در قالب اتاق های فکر در تولید برنامه های مختلف استفاده نماییم .
🔹مدیرکل صداوسیما از برنامه ریزی مرکز برای تکمیل پوشش دیجیتال شهرستان طارم تا 99 درصد و اجرای پروژه سیگنال رسانی زمینی به ایستگاه طارم تپه خبر داد .
🔸امام جمعه شهرستان طارم هم در جلسه با اشاره به وظیفه تاریخی و خطیر رسانه ملی در برهه حساس کنونی گفت: رسانه ملی توانسته علی رغم وجود مشکلات متعدد ، به وظیفه بزرگ خود در مقابل هجمه های فراوان دشمنان به خوبی عمل کرده و عزت ، اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی اسلامی را منعکس نماید .
🔸حجت الاسلام منصوری به پوشش عزاداری های شهرستان طارم در دهه اول محرم اشاره کرده و افزود : امسال 42 مورد از عزاداری های مردم مومن شهرستان طارم از طریق رسانه استانی پوشش داده شد که جای تقدیر و تشکر دارد .
🔸وی در ادامه خواستار تکمیل پوشش دیجیتال شبکه های صداوسیما در شهرستان طارم شد .
🔹فرماندار طارم هم در این جلسه ضمن قدردانی از حضور مدیرکل و تعدادی از معاونین و مدیران صداوسیمای استان در این شهرستان، به بیان برخی از ظرفیتها و توانمندی های طارم پرداخت و  گفت : شهرستان طارم که به هندوستان ایران معروف است از قطبهای کشاورزی و باغداری در کشور محسوب می شود و 62 نوع محصول در حوزه زراعی و باغداری در این شهرستان وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به زیتون، انجیر، انار و .... اشاره کرد .
🔹آقای صفری برگزاری برنامه هفته های فرهنگی شهرستانها را یک حرکت خوب و نوآورانه عنوان کرده و افزود : اجرای این برنامه فرصت خوبی را برای شهرستانها ایجاد کرد تا بتوانند ظرفیتها و استعدادهای بالقوه خود را برای توسعه شهرستانها معرفی نمایند که لازم است از صداوسیمای استان برای شکل دهی این حرکت خلاقانه تقدیر و تشکر نمایم .
🔹وی وجود جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی را از جمله ظرفیتهای طارم جهت گسترش گردشگری در این منطقه اعلام کرد گفت : صداوسیما می تواند در معرفی نقاط قوت شهرستان اثرگذار باشد .
◀️ در ادامه این جلسه مدیران ادارات مختلف شهرستان نیز به بیان نظرات ، دیدگاهها و انتظارات خود از رسانه استانی پرداختند .
💠 خاطر نشان می شود مدیرکل صداوسیما در بدو ورود به شهرستان طارم، ضمن حضور در گلزار شهداء شهر آببر و ادای احترام به مقام والای شهدای گرانقدر این شهر ، در منزل شهید فرامرز حاجیلو از شهدای روستای هزاررود حضور یافته و با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد .
💠حضور در دفتر امام جمعه  و فرماندار این شهرستان و بازدید از ایستگاه طارم تپه از دیگر برنامه های مدیرکل صداوسیما و هیئت همراه در این سفر یکروزه بود.

آدرس کوتاه :