جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

در دیدار مدیرکل و تعدادی از معاونین و مدیران صداوسیما با دادستان دادگاههای عمومی و انقلاب زنجان بر افزایش تعاملات فیمابین در راستای کاهش جرایم و آسیبهای اجتماعی تاکید شد . - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار مدیرکل و تعدادی از معاونین و مدیران صداوسیما با دادستان دادگاههای عمومی و انقلاب زنجان بر افزایش تعاملات فیمابین در راستای کاهش جرایم و آسیبهای اجتماعی تاکید شد .

شناسه : 360619692

در دیدار مدیرکل و تعدادی از معاونین و مدیران صداوسیما با دادستان دادگاههای عمومی و انقلاب زنجان بر افزایش تعاملات فیمابین در راستای کاهش جرایم و آسیبهای اجتماعی تاکید شد .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیر کل صدا و سیما امروز با دادستان جدید دادگاههای عمومی و انقلاب زنجان دیدار و گفتگو کرد .

🔹رئیس رسانه استانی در این دیدار با بیان اینکه امروز کشور در برهه حساسی قرار دارد، افزود : قوه قضاییه نقش مهم و اساسی در اعتماد سازی و تجلی کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد .
🔹آقای لطیفی با اشاره به وجود ناهنجاری های اقتصادی، اجتماعی فرهنگی در ابعاد مختلف جامعه گفت: قوه قضاییه قطعاً می تواند با اقتدار کامل در مقابل با این ناهنجاری ها ایستاده و با جلب اعتماد عمومی مردم نسبت به این نظام ، مسیر توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور را هموار سازد .
🔹وی با اشاره به اهتمام جدی صداوسیما برای تبیین و اطلاع رسانی جایگاه و عملکرد دادگستری اظهار داشت : همکاری رسانه استانی با دادگستری در زمینه های مختلف از جمله مباحث آموزشی و پیشگیری قطعاً در کاهش جرایم در زمینه های مختلف مفید و مثمرثمر خواهد بود .
🔹مدیرکل صداوسیما در ادامه در افزایش تعاملات فی مابین تاکید کرد .
🔸دادستان جدید دادگاههای عمومی و انقلاب زنجان نیز در این دیدار با قدردانی از حضور مدیرکل و معاونین صداوسیما در مجموعه دادسرای انقلاب زنجان گفت : صداوسیما به عنوان رسانه ای فراگیر همچنان مورد اعتماد عمومی قرار دارد و می تواند نقش موثری را در کاهش ناهنجاری ها ، آسیب های اجتماعی و جرایم در سطح جامعه ایفا نماید .
🔸حجت الاسلام والمسلمین کرمی در ادامه این دیدار با ذکر عناوین برخی از جرایم و ناهنجاری های مبتلابه استان از عزم جدی و برنامه ریزی دادگستری برای ساماندهی و برخورد با متخلفان در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصادی و اجتماعی در راستای احقاق حقوق به حقه مردم استان خبر داد .

آدرس کوتاه :