رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با مدیرکل صداوسیما مطرح شد : پوشش مسابقات بین المللی بسکتبال در استان از طریق صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با مدیرکل صداوسیما مطرح شد : پوشش مسابقات بین المللی بسکتبال در استان از طریق صداوسیما

شناسه : 359995948

خبر/رویداد مرکز

با توجه به برگزاری مسابقات بین المللی بسکتبال در زنجان ، مدیرکل ورزش و جوانان استان در صداوسیما حضور یافته با مدیرکل مرکز در این خصوص دیدار کرد .
?? مدیرکل مرکز در این دیدار با بیان این مطلب که بیشترمردم ازطریق برنامه های صدا و سیما، با ورزش ارتباط برقرارمی کنند تصریح کرد: یکی از اهداف مهم رسانه استانی توسعه ورزش های همگانی به دلیل تاثیر مثبت آن در زندگی فردی و اجتماعی و سلامت عمومی جامعه است.
??آقای لطیفی با اشاره به اهتمام ویژه رسانه استانی به موضوع ورزش گفت : برگزاری مسابقات ورزشی کشوری و بین المللی در استان قطعا خیر و برکات فراوانی برای استان خواهد داشت و صداوسیما امادگی دارد تا مسابقات بین المللی بسکتبال را پوشش دهد .
??مدیرکل ورزش و جوانان استان هم با تقدیر از توجه رسانه استانی به مقوله ورزش از برگزاری مسابقات بین‌المللی بسکتبال،  بعنوان تورنمنت و رویداد بین‌المللی مهم در تاریخ ورزش استان یاد کرد .
??آقای خلیلی پخش این مسابقات را از شبکه های سراسری در راستای معرفی توانمندی های استان مهم ارزیابی کرد و  اظهار داشت: علاوه بر اهداف فرهنگی، مسائل اجتماعی نیز به نحوی در برگزاری این رویداد دخیل بوده و با توجه به شرایط حاکم بر منطقه، عنوان جام دوستی برای این مسابقات انتخاب شده است.
??وی خاطرنشان کرد: سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد، محل برگزاری مسابقات از هر حیث، آماده برگزاری مسابقات است و مجموعه ورزش استان به جهت برنامه ریزی رسانه استانی برای پوشش مناسب خبری و تصویری این رویداد بین المللی بصورت ویژه قدردانی می نماید.

آدرس کوتاه :