جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

در دیدار مدیرکل سازمان انتقال خون استان و مدیرکل صداوسیما بر فرهنگ سازی شایسته برای ترویج سنت حسنه اهدای خون تأکید شد . - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار مدیرکل سازمان انتقال خون استان و مدیرکل صداوسیما بر فرهنگ سازی شایسته برای ترویج سنت حسنه اهدای خون تأکید شد .

شناسه : 360397712

در دیدار مدیرکل سازمان انتقال خون استان و مدیرکل صداوسیما بر فرهنگ سازی شایسته برای ترویج سنت حسنه اهدای خون تأکید شد .در دیدار مدیرکل سازمان انتقال خون استان و مدیرکل صداوسیما بر فرهنگ سازی شایسته برای ترویج سنت حسنه اهدای خون تأکید شد .


🔹مدیرکل صداوسیما در این دیدار،  اهدای خون را یک عمل پسندیده با اجر دنیوی و اخروی دانست که فواید بی نظیری برای سلامتی افراد به همراه دارد.
🔹آقای لطیفی با اشاره به اینکه اهدای خون یكی از شاخصه های مهم پیوند با همنوع، احساس مسوولیت، نجات زندگی و كسب رضایت پروردگار است ، تصریح کرد : با اهدای خون می توان زندگی دوباره را به بیماران نیازمند به ارمغان آورد چرا که اهدای خون سالانه می تواند جان میلیونها نفر را نجات دهد و به بیماران، فرصت زندگی دوباره ببخشد .
🔹رئیس رسانه استانی افزود: نوعدوستی، حس همدلی و انگیزه مسؤولیت‌پذیری اجتماعی در افراد داوطلب اهدای خون بیشتر مشاهده می شود لذا با شناسایی و معرفی افراد نوع‌دوست و اهداکنندگان مستمر خون از صداوسیما می‌توان علاوه بر گسترش فرهنگ اهدای خون، مهرورزی و همدلی را بسط و توسعه داد.
🔸مدیرکل انتقال خون استان هم بااشاره به نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ اهداء خون، از توجه صداوسیما به این مقوله مهم و انسانی تشکر کرد.
🔸دکتر اسدی افزود: امروز پلاسمای مازاد بر مصارف بیمارستانی تبدیل به مشتقات دارویی می شود و کاهنده آلام بیماران نیازمند به این دسته از داروهای ویژه است.
🔸وی از صداوسیما بعنوان همراه و کمک حال سازمان انتقال خون یاد کرد و افزود:  اهداکنندگان خون یاران ما هستند و انتظار داریم در کنار اهدای خون مستمر، با همکاری بیش از پیش شبکه اشراق، مبلغ و پیام رسان فرهنگ اهدای خون در جامعه باشند.✔️

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔 @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔 @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔 @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :