جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

در دیدار مدیران کل صداوسیما و هواشناسی استان بر راه اندازی مجدد استودیوی هواشناسی تاکید شد . - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار مدیران کل صداوسیما و هواشناسی استان بر راه اندازی مجدد استودیوی هواشناسی تاکید شد .

شناسه : 360923337

در دیدار مدیران کل صداوسیما و هواشناسی استان بر راه اندازی مجدد استودیوی هواشناسی تاکید شد .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیر کل صداوسیما ما با حضور در اداره کل هواشناسی استان از همکاری های اداره کل با رسانه استانی قدردانی کرد .
🔹مدیرکل مرکز در این دیدار پیش بینی تغییر و ناپایداری جوی را علاوه بر آگاهی دادن به جامعه، دارای نقش موثری در تصمیم گیری های اثر بخش مسئولان در پیشگیری از بروز حوادث طبیعی دانست كه نقش موثری در كاهش آسیبها و خیارات ناشی از این حوادث ایفا می کند .
🔹آقای لطیفی با اشاره به نیاز استان به ایجاد آیتم هواشناسی کشاورزی در شبکه استانی افزود : با توجه به گستره کشاورزی و دام پروری در استان، ایجاد این آیتم در بخشهای خبری شبکه استانی ضروری به نظر می رسد و قطعا می تواند با اطلاع رسانی به موقع شرایط جوی در فصول مختلف سال، از خسارت احتمالی ناشی از تغییرات آب و هوایی به بخشهای کشاورزی ، زراعی و باغی جلوگیری نماید و این نمونه بارزی از عمل به اقتصاد مقاومتی است.
🔸 مدیرکل هواشناسی استان هم در این دیدا با قدردانی از حضور رئیس رسانه استانی، تعامل بین این دو اداره کل را خوب و شایسته عنوان کرد و گفت: ارتباطات و همکاری های بیش از پیش فیمابین قطعا می تواند ثمرات خوبی برای استان داشته باشد .
🔸وی در ادامه بر آمادگی هواشناسی استان برای راه اندازی مجدد استودیوی هواشناسی تاکید کرد .
◀️ در پایان این دیدار از مدیر کل و کارشناسان هواشناسی که در طول سال با بخش های مختلف خبری صداوسیما همکاری دارند ، با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

آدرس کوتاه :