رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

در دیدار شهردار زنجان با مدیر کل صدا و سیما عنوان شد : تاثیر رسانه استانی در تبیین حقوق شهروندی انکار ناپذیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار شهردار زنجان با مدیر کل صدا و سیما عنوان شد : تاثیر رسانه استانی در تبیین حقوق شهروندی انکار ناپذیر است

شناسه : 358917865

در دیدار شهردار زنجان با مدیر کل صدا و سیما عنوان شد : تاثیر رسانه استانی در تبیین حقوق شهروندی انکار ناپذیر است


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

شهردار به همراه معاونین خود در صدا و سیمای استان حضور یافته و با مدیر کل مرکز دیدار کرد .

مدیرکل مرکز در این دیدار ضمن تبریک سال نو، همکاری های متقابل رسانه ومجموعه شهرداری را موجب پیشرفت و توسعه شهر و تسریع در پروژه های مربوط به خدمات شهری دانست.
??آقای لطیفی با اشاره به نامگذاری سال98 از طرف رهبر معظم انقلاب افزود: یکی از مهمترین عوامل نهادینه شدن رونق تولید حضور و مشارکت و جدی مردم در مسایل مختلف است که بدون فرهنگ سازی رسانه ای میسر نخواهد بود .
??رئیس رسانه استانی اهمیت خدمت رسانی در حوزه خدمات شهری را یاد آور شد و افزود: انجام بموقع یک پروژه شهری موجب رضایت عمومی وتحکیم ارتباط بین حاکمیت و مردم خواهد بود.
??وی با اشاره به تاثیرمطلوب انعکاس خدمات و عملکرد بخشهای مختلف شهرداری بر آمادگی مرکز درخصوص گسترش تولیدات رسانه ای مشترک تاکید کرد.
??آقای معصومی شهردار زنجان نیز با تقدیر از توجه رسانه استانی به خدمات صورت گرفته گفت: آموزش های پخش شده توسط صداوسیما موجب افزایش مشارکت های مردمی در سالهای اخیر شده است.
??شهردار زنجان توجه به خواست عمومی در خصوص توسعه شهر را از اولویت های این مجموعه در سال98 اعلام کرد و افزود: ساز و کار لازم در جهت تحقق عنوان سال و تسریع انجام خدمات شهری و تسریع پروژه های عمرانی در گرو برقراری ارتباط دوسویه و سازنده شهرداری با مردم است که در این خصوص رسانه ها و بویژه صداوسیما نقش بسزایی ایفا می کند.

آدرس کوتاه :