جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

در دیدار شهردار زنجان با مدیر کل صدا و سیما عنوان شد : تاثیر رسانه استانی در تبیین حقوق شهروندی انکار ناپذیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار شهردار زنجان با مدیر کل صدا و سیما عنوان شد : تاثیر رسانه استانی در تبیین حقوق شهروندی انکار ناپذیر است

شناسه : 358917865

در دیدار شهردار زنجان با مدیر کل صدا و سیما عنوان شد : تاثیر رسانه استانی در تبیین حقوق شهروندی انکار ناپذیر است


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

شهردار به همراه معاونین خود در صدا و سیمای استان حضور یافته و با مدیر کل مرکز دیدار کرد .

مدیرکل مرکز در این دیدار ضمن تبریک سال نو، همکاری های متقابل رسانه ومجموعه شهرداری را موجب پیشرفت و توسعه شهر و تسریع در پروژه های مربوط به خدمات شهری دانست.
🔹آقای لطیفی با اشاره به نامگذاری سال98 از طرف رهبر معظم انقلاب افزود: یکی از مهمترین عوامل نهادینه شدن رونق تولید حضور و مشارکت و جدی مردم در مسایل مختلف است که بدون فرهنگ سازی رسانه ای میسر نخواهد بود .
🔹رئیس رسانه استانی اهمیت خدمت رسانی در حوزه خدمات شهری را یاد آور شد و افزود: انجام بموقع یک پروژه شهری موجب رضایت عمومی وتحکیم ارتباط بین حاکمیت و مردم خواهد بود.
🔹وی با اشاره به تاثیرمطلوب انعکاس خدمات و عملکرد بخشهای مختلف شهرداری بر آمادگی مرکز درخصوص گسترش تولیدات رسانه ای مشترک تاکید کرد.
🔸آقای معصومی شهردار زنجان نیز با تقدیر از توجه رسانه استانی به خدمات صورت گرفته گفت: آموزش های پخش شده توسط صداوسیما موجب افزایش مشارکت های مردمی در سالهای اخیر شده است.
🔸شهردار زنجان توجه به خواست عمومی در خصوص توسعه شهر را از اولویت های این مجموعه در سال98 اعلام کرد و افزود: ساز و کار لازم در جهت تحقق عنوان سال و تسریع انجام خدمات شهری و تسریع پروژه های عمرانی در گرو برقراری ارتباط دوسویه و سازنده شهرداری با مردم است که در این خصوص رسانه ها و بویژه صداوسیما نقش بسزایی ایفا می کند.

آدرس کوتاه :