رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

در دیدار رئیس کل دادگستری با مدیرکل صداوسیمای استان بر افزایش تعاملات فیمابین تاکید شد . - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار رئیس کل دادگستری با مدیرکل صداوسیمای استان بر افزایش تعاملات فیمابین تاکید شد .

شناسه : 357483338

خبر/رویداد مرکز

رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونین با حضور در صدا و سیما با مدیر کل و معاونین مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد .

مدیرکل مرکز در دیدار و اهمیت فرهنگ و فرهنگ سازی در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه اشاره کرده و گفت : بخش اعظمی از آسیب های اجتماعی در جامعه در اثر عدم آگاهی کافی از حقوق شهروندی اتفاق می افتد .
🔹آقای لطیفی در ادامه افزود : رسانه‌ها و به ویژه صداوسیما می‌توانند با کارکرد فرهنگ و رسانه ای در کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی و همچنین پرونده های قضایی کمک شایانی نمایند .
🔹وی با اشاره به ظرفیت های بالای صداوسیما در فرهنگ سازی و اثرگذاری در جامعه اظهار داشت : رسانه استانی چه در رادیو و چه در تلویزیون مخاطبان قابل توجهی داشته و در موضوعات مرتبط با معضلات اجتماعی و فرهنگی و آموزش قوانین حقوقی و شهروندی کارهای خوب و اثرگذاری را می توان انجام داد .
🔹مدیرکل مرکز در ادامه از آمادگی کامل صداوسیمای استان برای پرداخت بیش از پیش به این موضوعات مهم و همچنین افزایش تعاملات و همکاری‌های فیمابین تاکید کرد .
🔸رئیس کل دادگستری استان هم در این دیدار با قدردانی از تلاش و نقش صداوسیما در ارتقای فرهنگی جامعه گفت : توزیع عادلانه و اطلاع رسانی از تمامی نقاط استان و توجه ویژه به شهرستان ها از سوی صداوسیما شایسته تقدیر است .
🔸حجت الاسلام صادقی نیارکی با اشاره به تبلیغ دین و آگاه سازی در حوزه اندیشه اسلامی گفت : ارزش آگاه‌سازی جامعه همگام با ارزش امر به معروف و نهی از منکر است و این امر خطیر در صداوسیما به خوبی محقق می‌شود .
🔸وی سپس به اهمیت آگاه سازی مردم از حقوق شهروندی خود در جامعه اظهار داشت : اولویت بیرونی که برای مجموعه دادگستری استان معین شده است بحث حقوق عامه است .
🔸رئیس دستگاه قضای استان با اشاره به عزم جدی دستگاه قضادر صیانت از حقوق مردم عنوان کرد : دادگستری استان در مواردی که حقوق مردم در دستگاه‌های اجرایی تضییع شود به صورت جدی ورود پیدا خواهد کرد.
🔸وی از مشارکت صدا و سیما و دادگستری استان در برنامه سازی در این حوزه استقبال کرده و بر افزایش تعاملات فی مابین تأکید کرد .
✳ در پایان این دیدار از تلاشهای صداوسیمای استان در حوزه های مختلف با اهدای لوح تقدیر شد .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :