رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

در دیدار رئیس جامعه القران کریم و اهل بیت (علیهم السلام) کشور با مدیرکل صداوسیمای استان مطرح شد : اهتمام ویژه صداوسیما بر ترویج فرهنگ قرآنی . - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیدار رئیس جامعه القران کریم و اهل بیت (علیهم السلام) کشور با مدیرکل صداوسیمای استان مطرح شد : اهتمام ویژه صداوسیما بر ترویج فرهنگ قرآنی .

شناسه : 357952439

خبر/رویداد مرکز

جمعی از مدیران و مربیان قرآنی جامعه القرآن کریم و اهل بیت (ع) استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار کردند.

دکتر سید محمدحسین طباطبایی رئیس جامعه القرآن کریم کشور میهمان ویژه این جلسه بود.
🔹مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی و هدایتهای داهیانه رهبر فرزانه ، انقلاب اسلامی ایران امروز در جایگاه والای قرآنی قرار دارد گفت : خوشبختانه در کشور بر آموزش و ترویج قرآن کریم اهتمام ویژه ای وجود دارد.
🔹آقای لطیفی با بیان اینکه حرکت درمسیر تبیین آموزه های قرآنی یکی از مهمترین رسالتهای صداوسیمای مرکز زنجان است از آمادگی این مرکز برای تولید و پخش بیش از پیش آموزه های قرآنی در قالب برنامه های قرآنی دراستان خبرداد.
🔹مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان داشتن جامعه ای سالم را در گرو قرآن محوری بودن جامعه دانست وابراز امیدواری کرد با تلاش همه متولیان قرآنی و فرهنگی این فریضه درجامعه مورد توجه جدی قرار گیرد.
🔸رئیس جامعه القرآن کریم کشور هم در این دیدار با اشاره به ضرورت افزایش تعامل برای پیشبرد فعالیت های قرآنی، صدا و سیما را یکی از مهمترین نهادهایی دانست که می تواند در ترویج این فعالیت ها در جامعه موثر باشد.
🔸حجت الاسلام المسلمین دکتر سیدمحمدحسین طباطبایی حافظان و قاریان قرآنی را افتخاری بزرگ برای برای جامعه قرآنی کشور دانست و معرفی موفقیت های این فعالان قرآنی را عامل موثری در ترویج هرچه بیشتر قرآن درجامعه برشمرد.
🔹مدیر جامعه القرآن کریم و اهل بیت (ع) استان هم با تشریح فعالیتهای این موسسه بزرگ قرانی گفت : هم اکنون 900 شعبه جامعه القرآن کریم و اهل بیت (ع) در داخل و بیش از 40 شعبه این مرکز در خارج از کشور فعال است.
🔹خانم خدیری از راه اندازی 45 شعبه جامعه القرآن کریم و اهل بیت (ع) دراستان زنجان خبرداد و گفت: تاکنون 265 حافظ کل قرآن کریم و اهل بیت (ع) در این مراکز تربیت شده اند.
✴ در پایان این جلسه از نوجوان حافظ کل قرآن کریم و همچنین خردسال قرآنی از طرف مدیر کل صداوسیمای استان تقدیر به عمل آمد .

آدرس کوتاه :