جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

درمانگاه تخصصی سرطان زنجان افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

درمانگاه تخصصی سرطان زنجان افتتاح می‌شود

شناسه : 57901899

درمانگاه تخصصی سرطان زنجان افتتاح می‌شودمدیر‌عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی زنجان گفت: درمانگاه تخصصی سرطان استان طی 3 سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

اصغر وثوق با اشاره به آغاز احداث کلینیک تخصصی سرطان در زنجان اظهار کرد: عملیات اجرایی این کلینیک از آبان‌ماه سال 90 آغاز شده است.

وی میزان پیشرفت فیزیکی کلینیک تخصصی سرطان را در استان زنجان 20 درصد اعلام کرد.

مدیر‌عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی زنجان میزان اعتبار هزینه شده برای احداث درمانگاه سرطان استان را تا مقطع کنونی 3 میلیارد تومان اعلام کرد.

وی زیر‌بنای در نظر گرفته شده برای احداث کلینیک سرطان زنجان را 14 هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: این درمانگاه با حمایت حامیان انجمن حمایت از بیماران سرطان استان زنجان احداث می‌شود.

وثوق از خرید دستگاه رادیوتراپی برای درمانگاه تخصصی سرطان زنجان خبر داد و اضافه کرد: این دستگاه به زودی از گمرک ترخیص می‌شود.

وی اعتبار هزینه شده برای خرید دستگاه رادیوتراپی را 3 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت:‌ این دستگاه طی شش ماه آینده در محل در نظر گرفته شده نصب می‌شود.

آماده نبودن محل نصب دستگاه رادیوتراپی

مدیر‌عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان تصریح کرد: ساختمان محل نصب دستگاه رادیوتراپی آماده نیست و به محض حاضر شدن این دستگاه در محل مورد نظر نصب می‌شود.

وی در مورد زمان بهره‌برداری از درمانگاه تخصصی سرطان زنجان اضافه کرد:‌ زمان بهره‌برداری از این طرح طی سه سال آینده برنامه‌ریزی شده است.

وثوق از افتتاح فاز نخست درمانگاه تخصصی سرطان طی یک سال آینده خبر داد و گفت:‌ فازهای بعدی این طرح طی سه سال آینده افتتاح می‌شود.(فارس)

آدرس کوتاه :