جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

دانشگاه آزاد عنوان نخست لیگ سراسری را کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشگاه آزاد عنوان نخست لیگ سراسری را کسب کرد

شناسه : 220887661

دانشگاه آزاد عنوان نخست لیگ سراسری را کسب کرد


خبر/ورزشی

خبر/ورزشی

تیم دانشگاه آزاد در پایان لیگ سراسری شمشیربازی به عنوان قهرمانی و قهرمان قهرمانان دست یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ هفته پایانی یازدهمین دوره مسابقات شمشیربازی لیگ باشگاه های کشور در سالن کلاهدوز برگزار شد که در این هفته و در پایان دیدارهای اسلحه سابر تیم های دانشگاه آزاد و بانک سرمایه اول و دوم شدند و دو تیم سنگ آهن بافق یزد و شهدای شورمست نیز به عنوان سوم مشترک دست یافتند.

همچنین در اسلحه فلوره نیز تیم دانشگاه آزاد در رده نخست قرار گرفت و هیئت زنجان هم دوم شد. رده سوم مشترک نیز به دو تیم استقلال و امیدهای ایران اختصاص پیدا کرد.

 
در جدول مربوط به دیدارهای اسلحه اپه هیئت زنجان صدرنشین شد و جایگاه دوم در اختیار تیم دانشگاه آزاد قرار گفت ضمن اینکه تیم های استقلال و سنگ آهن بافق یزد نیز سوم مشترک شدند.
 
بدین ترتیب در مجموع سه اسلحه تیم دانشگاه آزاد با 160امتیاز در رده نخست قرار گرفت و عنوان قهرمانی یازدهمین دوره مسابقات شمشیربازی لیگ باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد. در جدول رده بندی مجموع سه اسلحه تیم استقلال با 115 امتیاز دوم شد و به عنوان نایب قهرمانی لیگ دست یافت و عنوان سوم مشترک این رقابت ها نیز به تیم های هیات زنجان و سنگ آهن بافق یزد اختصاص پیدا کرد که صاحب 108 امتیاز شدند.
 
دانشگاه آزاد در حالی عنوان قهرمانی لیگ باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد که در دوره پیشین این رقابت ها نیز به عنوان قهرمانی دست یافته بود و این تیم در پایان این فصل از مسابقات و با سه قهرمانی متوالی به عنوان قهرمان قهرمانان ایران نیز معرفی شد.خبرگزاری صدا و سیما زنجان
آدرس کوتاه :