جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

خلق حماسه اقتصادی با توسعه اقتصاد تعاونی محقق می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خلق حماسه اقتصادی با توسعه اقتصاد تعاونی محقق می‌شود

شناسه : 57900621

خلق حماسه اقتصادی با توسعه اقتصاد تعاونی محقق می‌شوددبیر اتاق تعاون زنجان با اشاره به شعار سال گفت: خلق حماسه اقتصادی می‌تواند با توسعه اقتصاد تعاونی در سال جدید تحقق یابد.

محسن جاویدان ، اظهار کرد: اقتصاد تعاونی در استان و کشور می‌تواند در تحقق اهداف شعار سال کمک بسیار زیادی کند.

وی موضوع اقتصاد کشور را مهم عنوان کرد و افزود: برای توسعه شاخص‏ های اقتصادی در سال جاری باید برنامه مدونی وجود داشته باشد.

دبیر اتاق تعاون زنجان، اقتصاد تعاونی را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: تعاون در کشور نقش قابل توجهی در توسعه اقتصادی دارد.

وی اقتصاد تعاونی را اقتصادی مردمی عنوان کرد و اظهار داشت: اقتصاد مردمی توان توسعه اقتصادی و شکست تحریم‏های دشمن را دارد.

جاویدان اقتصاد متکی بر مردم را، مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: همه کارشناسان اقتصادی اعتقاد دارند اقتصاد مبتنی بر مردم کمتر آسیب پذیر است.

اقتصاد مشارکتی اقتصادی توسعه یافته است

دبیر اتاق تعاون زنجان، اقتصاد متکی بر مردم را اقتصادی مشارکتی دانست و تاکید کرد: اقتصاد مشارکتی اقتصادی توسعه یافته است.

وی به نظرات کارشناسان در مورد تحریم دشمن اشاره کرد و افزود: کارشناسان معتقد بودند در سال گذشته تحریم‏ها بی‌تاثیر نبوده است.

جاویدان ادامه داد: در این شرایط با تکیه بر اقتصاد تعاونی می‏توان دشمنان را در تحریم‏ها ناکام گذاشت.

دبیر اتاق تعاون زنجان توجه به تعاونی‏های استان را مهم دانست و گفت: برای توسعه اقتصادی استان باید تعاونی‏های مختلف فعال باشند.

وی توجه به همه بخش های اقتصاد تعاونی را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: در سال جاری باید تحقق حماسه اقتصادی با جدیت دنبال شود.

جاویدان به نقش تعاون در اقتصاد کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در برنامه‏های توسعه‏ای کشور، نقش تعاون در اقتصاد کشور بسیار مهم است.(فارس)

آدرس کوتاه :