سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

خروج سالانه 10 درصد از جامعه هدف امداد از چرخه حمایتی این نهاد - نمایش محتوای خبر

 

 

خروج سالانه 10 درصد از جامعه هدف امداد از چرخه حمایتی این نهاد

شناسه : 340464017

خروج سالانه 10 درصد از جامعه هدف امداد از چرخه حمایتی این نهاد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر کل کمیته امداد امام خميني استان زنجان از خروج سالانه 10 درصد از جامعه هدف امداد از چرخه حمایتی این نهاد خبر داد.

هدایت صفری در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا اظهار کرد: امنیتی که امروز در کشور وجود دارد مدیون قطره قطره خون شهدا و بزرگواری پدران و مادران این شهدا است که با فداکاری‌ها و از جان خودگذشتگی خود آن را رقم زده‌اند و وجب به وجب این خاک با خون شهدا متبرک شده است.
وی تصریح کرد: همه ما مدیون خون شهدا بوده و سر سفره این عزیزان ارتزاق می‌کنیم و امروز هرخدمتی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام می‌شود به برکت خون شهداست.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه شهدا انسان‌های انتخاب شده هستند که با جانفشانی خود نهال انقلاب اسلامی ایران را بارور کردند، گفت: امروز اگر حرفی برای گفتن در مجامع بین‌المللی و در عرصه‌های مختلف داریم به برکت همین شهداست.
صفری با تاکید بر اینکه دفاع مقدس امروز نیز با جانبازی و رشادت فرزندان این انقلاب و نظام در بخش‌های مختلف وجود دارد، افزود: این افراد امروز نیز با اخلاص و مجاهدت در این راه از آرمان‌های انقلاب و دستاوردهای آن در بخش‌های مختلف دفاع می‌کنند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره سردارانی که در حوزه دفاع مقدس جان خود را فدای این آب و خاک کردند، گفت: امروز نیز سردارانی در حوزه محرومیت‌زدایی نیاز است که خانواده‌های این شهدای عزیز در این بخش نیز با حضور در برنامه‌های محرومیت‌زدایی امداد اثر بخش هستند.
وی در ادامه به اهداف کمیته امداد در دهه چهارم خدمت‌رسانی این نهاد نیز اشاره کرد و افزود: راهبرد این نهاد ایجاد اشتغال برای خانواده‌ها برای تحقق توانمندسازی خانواده‌های نیازمند است.
صفری تصریح کرد: در این راهبرد خروج سالانه 10 درصد از جامعه هدف امداد از بدنه حمایتی و شکوفایی اقتصادی خانواده‌های نیازمند مورد توجه قرار گرفته است.فارس

آدرس کوتاه :