جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

خرمدره بیشترین بارش را دارد/یخبندان صبحگاهی در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

خرمدره بیشترین بارش را دارد/یخبندان صبحگاهی در زنجان

شناسه : 197386720

خرمدره بیشترین بارش را دارد/یخبندان صبحگاهی در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

 

مدیر کل هواشناسی استان زنجان گفت: زنجان با ۱.۵ میلی متر کمترین بارش و خرمدره با ۱۲میلی متر بیشترین بارش برف را طی ۲۴ ساعت گذشته به خود اختصاص داده است.

احد یاغموری به میزان بارش ها طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان اشاره کرد و افزود: زنجان با ۱.۵ میلی متر کمترین بارش و خرمدره با ۱۲میلی متر بیشترین بارش برف را طی این بازه زمانی به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: ماهنشان پنج میلی متر، قیدار چهار میلی متر و آببر ۷.۵ میلی متر از بارش ها را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد. 

مدیر کل هواشناسی استان زنجان به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: از اواخر امشب یخبندان را در استان شاهد خواهیم بود و مردم و کشاورزان حتما تهمیدات ایمنی و گرمایشی را در دستور کار قرار دهند.

یاغموری تاکید کرد: طی چند روز آینده آسمان زنجان صاف و قسمتی ابری خواهد بود و تا اواخر روز پنجشنبه بارشی در استان نخواهد بود.

وی به وضعیت دمایی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: دمای استان از فردا صبح دو درجه افزایش می یابد.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به گرمترین و سردترین مناطق استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: قیدار با ۶- درجه سانتی گرادسردترین و آببر با ۴ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین مناطق استان بودند.

یاغموری دمای فعلی زنجان را سه درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: نسبت به دیروز هوای استان دو درجه گرمتر شده است.مهر

 

آدرس کوتاه :