جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

حمایت از تولیدات داخلی تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت از تولیدات داخلی تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی

شناسه : 341546700

حمایت از تولیدات داخلی تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی


خبر/سیاسی

خبر/سیاسی

امام جمعه موقت زنجان : عزت و اقتدار ایران اسلامی و تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی ، حمایت از تولیدات داخلی و مصرف کالای ایرانی است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان ، امام جمعه  موقت زنجان در خطبه های نماز جمعه  با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی گفت: اقدام و عمل که مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی به آن تأکید کرده اند به صورت عملی اجرایی نشده است.

 حجت الاسلام سیدرضا موسوی با تأکید بر اینکه خرید کالاهای ایرانی شتاب بیشتری به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی خواهد داد افزود: رونق اقتصادی و حمایت از تولید ایرانی در گرو مصرف کالای ایرانی است.

 خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه خرید کالای ایرانی ایجاد اشتغال و رونق کارخانجات ایرانی را در پی دارد گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی و تنها راه برون رفت از رکود  اقتصادی ، حمایت از تولیدات داخلی و مصرف  کالای ایرانی است.

 امام جمعه موقت زنجان در ادامه به تلاش های دشمنان درباره باج خواهی استکبار از ملت ایران اشاره کرد و گفت: ایران قدرت برتر منطقه ای است و همچنان که حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند آمریکا شیطان بزرگ و دشمن  ملت ایران است.

حجت الاسلام سید رضا موسوی با تسلیت سالروز شهادت سرلشگر پاسدار ابراهیم همت ، سالروز تأسیس کمیته امداد به فرمان حضرت امام خمینی  رضوان اله تعالی علیه  و کانون های فرهنگی . هنری مساجد را هم گرامی داشت .خبرگزاری صداوسیما

آدرس کوتاه :