جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

حماسه سیاسی و اقتصادی با برنامه ریزی و همت مضاعف برای اجرای آن محقق می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه سیاسی و اقتصادی با برنامه ریزی و همت مضاعف برای اجرای آن محقق می شود

شناسه : 58032266

حماسه سیاسی و اقتصادی با برنامه ریزی و همت مضاعف برای اجرای آن محقق می شودحماسه سیاسی و اقتصادی با برنامه ریزی و همت مضاعف برای اجرای آن محقق می شود

رییس دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان زنجان، گفت: حماسه سیاسی و اقتصادی با برنامه ریزی و همت مضاعف برای اجرای آن محقق می شود.

حجت الاسلام منصور فرجی ، افزود: رهبر فرزانه انقلاب هر ساله متناسب با نیازهای روز کشور، پیامی را به عنوان نقشه راه حرکت مردم و مسولان تبیین می کنند.

وی یادآورشد: حماسه زمانی خلق می شود که با برنامه ریزی دقیق تر و عزمی راسخ تر صورت گیرد.

حجت الاسلام فرجی اظهار کرد: رهبر فرزانه انقلاب امسال برلزوم حرکت برای تحقق حماسه در دو عرصه ای که کشور در آنها نیاز به همت مضاعف مسولان دارد تاکید کرده اند.

رییس دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان زنجان، گفت: امروز در سطح جهانی حقانیت ایران اسلامی در موضوع فناوری هسته ای تثبیت شده است.

وی خاطرنشان کرد: اینکه برخی از کشورهای غربی برای حفظ منافع نامشروع خود با این حق مسلم مخالفت         می کنند، ناشی از هراس آنان از پیشرفت روز افزون نظام اسلامی در عرصه های مختلف است.

حجت الاسلام فرجی لازمه تحقق حماسه اقتصادی را رسیدن به اقتصاد بدون وابستگی به نفت عنوان کرد و تحقق این موضوع را موجب بی تاثیر شدن تحریم ها در کشور برشمرد.

رییس دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه زنجان، گفت: درصورتی که مسوولان برای اجرای برنامه های تعیین شده از سوی رهبر فرزانه انقلاب تلاش کنند، بسیاری از توانمندی های موجود در کشور شکوفا شده و از ظرفیت های خالی استفاده خواهد شد.

وی عمل به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب را موجب رفع بسیاری ازمشکلات موجود در کشور خواند و در پیش گرفتن این سیاست ها را در امان ماندن از آسیبهای احتمالی ناشی از تهاجم دشمنان عنوان کرد.

حجت الاسلام فرجی موفقیت در قطع وابستگی اقتصاد کشور به درآمدهای ناشی از فروش نفت را زمینه ساز حماسه ای بزرگ و تاریخی در نظام اسلامی عنوان کرد و این موضوع را هدف اصلی رهبر فرزانه انقلاب از تاکید بر اصلاح سیستم اقتصادی کشور خواند.(ايرنا)

آدرس کوتاه :