حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۷

حضور و سخنرانی قائم مقام صداوسیمای مرکز زنجان در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان سلطانیه - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور و سخنرانی قائم مقام صداوسیمای مرکز زنجان در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان سلطانیه

شناسه : 349002129

خبر/رویداد مرکز

به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، همایش بزرگ بسیجیان در سلطانیه برگزار شد.
قائم مقام صدا و سیمای مرکز زنجان در این همایش با تبریک هفته بسیج به آحاد ملت ولائی ایران و مردم شهیدپرور سلطانیه گفت: بسیج نماد غیرت، حضور با بصیرت و اتحاد ملت در زمینه سازی انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است که با فرمان امام راحل صورت گرفت .
آقای سهرابی با تشریح کلمه بسیج گفت : کلمه بسیج بطور مخفف چند کلمه بیداری،سازماندهی،یاریگری و جهاد اصغر و اکبر است که پایه های  حرکتی یک بسیجی را تشکیل می دهد.
وی با اشاره به اینکه سازمان بسیج در سراسر کشور از همه اقشار تشکیل شده و منشا فعالیت های گسترده ای بوده است افزود: حضور و نقش آفرینی نهاد بسیج مردمی و انقلابی در عرصه خون و قیام حقیقتا بی بدیل و بی نظیر بوده و با ایثار ، خلوص ، فداکاری و شهادت طلبی، کشور و انقلاب اسلامی را بیمه کرده است.
وی تشکیل جبهه مقاومت در یمن، عراق و سوریه را ناشی از الگوی ارائه شده از حضرت امام خمینی(ره) یعنی بسیج معرفی کرد و افزود: نتیجه مقاومت در جهان اسلام، پیروزی‌های بزرگ بر دشمنان است و این پیروزی‌ها با حضور مردمی در میدان‌های نبرد به دست آمده است.
قائم مقام صدا و سیمای مرکز زنجان ایمان و اخلاص،پیوند بیعت با ولایت،عدالت خواهی ، شهادت طلبی،ظلم ستیزی،زهد و قناعت را از ویژگی های مختلف تفکر بسیجی برشمرده و تاکید کرد : تک تک بسیجیان می بایست در راه ترویج و تقویت فرهنگ بسیجی در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نباشند .
آقای سهرابی افزود: در دنیای امروزی سلطه دشمنان به روشهای جدید تهاجم با ابزاری مثل ماهواره و فضای مجازی انجام میشود که نیاز به شناخت و هوشیاری بیشتر در بین خانواده ها و به خصوص جوانان را می طلبد .
وی در خاتمه به عملکرد رسانه استانی در حوزه ترویج فرهنگ بسیج ، ایثار و شهادت طلبی اشاره کرد و گفت : در طول 8 ماهه سالجاری 260ساعت برنامه با این موضوع در صداوسیمای مرکز زنجان تولید ، تأمین و پخش شده است.

آدرس کوتاه :