جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

حضور مدیر کل مرکز زنجان در معاونت برنامه ریزی و نظارت - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مدیر کل مرکز زنجان در معاونت برنامه ریزی و نظارت

شناسه : 362179731

حضور مدیر کل مرکز زنجان در معاونت برنامه ریزی و نظارتمدیرکل مرکز با حضور در معاونت برنامه ریزی و نظارت مرکز از زحمات و تلاشهای همکاران این معاونت قدردانی کرد

 

همزمان با اول آبان ماه روز برنامه ریزی و آمار، مدیرل مرکز با حضور در معاونت برنامه ریزی مرکز با معاون، مدیران و کارشناسان این حوزه در محیطی صمیمانه دیدار و گفتگو کرد.

آقای لطیفی با اشاره به اهمیت معاونت  برنامه ریزی و نظارت در روند کاری سازمان گفت : برنامه ریزی و نظارت یکی از مهمترین بخشهای رسانه ملی است که وظایف سنگینی را در حوزه محتوا و پشتیبانی از حوزه های پیام بر عهده دارد .

وی تخصص ، سرعت عمل و دقت را جزئی از شاخصه های لازم برای کار در این معاونت بیان کرد و افزود : نظارت و ارزیابی عمیق از تولیدات و برنامه‌های پخش شده از شبکه استانی بر اساس اهداف، سیاست ها و ضوابط ابلاغی سازمان و ارائه بازخوردهای کارشناسانه و عالمانه به حوزه های تولیدی از جمله وظایف مهم این معاونت  است که  قطعا یاری گر حوزه های تولیدی در ادامه مسیر روبه رشد خود خواهد بود .

مدیرکل مرکز در ادامه به اهمیت تشکیل منظم و منسجم جلسات طرح و برنامه و ارزیابی اشاره کرده و افزود : برگزاری این جلسات قطعا در شکل گیری و تولید برنامه ها  و همچنین بررسی و تحلیل نقاط ضعف و قوت برنامه ها و در نهایت ارتقای سطح کمی و کیفی شبکه های استانی سیما و صدا اثرگذار خواهد بود .

وی با تقدیر از زحمات همکاران این معاونت افزود: ماموریت های متنوع معاونت برنامه ریزی ایجاب می کند که علاوه بر محیط صمیمی و دوستانه، کارشناسان و مدیران با بهره مندی از دقت، سرعت و راه کارهای نوین مسئولیت های سازمانی خود را به نحو احسن انجام دهند.

آدرس کوتاه :