حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

حضور مدیر کل مرکز در منزل شهداء مدافع حرم - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مدیر کل مرکز در منزل شهداء مدافع حرم

شناسه : 342058368

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل مرکز با حضور در منزل شهداء مدافع حرم در شهرستانهای زنجان و خرمدره، ضمن دیدار و گفتگو با خانواده شهیدان مرادخانی و بهرامی، با قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ این شهیدان والامقام ادای احترام کرده و از درگاه خداوند برای ارواح طیبه شهداء علو درجات مسئلت نمود.

آقای صفری با اشاره به نقشه پلید دشمنان اسلام در ایجاد ناامنی و جنگ در کشورهای مسلمان تصریح کرد: گشوده شدن باب شهادت در کشورهای سوریه و عراق نشان داد که نسل هوشیار امروز ایران اسلامی در تداوم خط سرخ شهادت همانند غیور مردان عرصه های هشت سال دفاع مقدس در مسیر دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) آماده جانفشانی و ایثار است.

مدیرکل مرکز  شرط تقرب الهی و فیض عظیم شهادت را پختگی روحی و رسیدن به یقین بیان کرده و با تجلیل از فداکاری و صبر خانواده های شهداء گفت: سختی از دست دادن سرپست و پدرخانواده یقینا اجر و قرب الهی را در پی خواهد داشت و تربیت دینی و اسلامی فرزندان این خانواده ها نتیجه مجاهدت و ایمان شهداء است.

در جریان این دیدارهای جداگانه، خانواده شهیدان مرادخانی و بهرامی ضمن بیان ویژگیها و خاطراتی از شهداء، از توجه و اهتمام رسانه استانی به فرهنگ جهاد و شهادت تقدیر نمودند.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :