رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حضور مدیرکل در همایش حقوق شهروندی در حوزه علمیه خواهران ابهر - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مدیرکل در همایش حقوق شهروندی در حوزه علمیه خواهران ابهر

شناسه : 215249534

حضور مدیرکل در همایش حقوق شهروندی در حوزه علمیه خواهران ابهر


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

 

مدیرکل مرکز در این همایش با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده در فرهنگ ایرانی و اسلامی خاطر نشان کرد:اولین نهاد مدنی که هریک از اعضاء آن در تعامل با یکدیگر جامعه کوچکی را تشکیل می دهند خانواده است ونقش بانوان در این نهاد اجتماعی حائز بیشترین اهمیت است.

آقای صفری هدف قرار گرفتن خانواده توسط نظام سلطه جهانی را به دلیل نقش بارز آن در تربیت دینی فرزندان دانست وافزود: هجمه تمام عیار استکبار به خانواده ایرانی با استفاده از فضای مجازی وشبکه های اجتماعی و ماهواره ای با هدف فروپاشی کانون خانواده ها و گسترش بی بند وباری و پشت کردن جوانان به دین است که در مسیر مواجه با این جنگ نرم باید یک جهاد فرهنگی صورت بگیرد.

مدیرکل مرکز در بخش دیگری از سخنانش از انتخابات بعنوان عالی ترین نماد مردم سالاری دینی در کشورمان نام برد وتصریح کرد:مطابق برنامه ریزی مدون صورت گرفته رسانه استانی، با رعایت اصل بی طرفی و تبلیغ حضور حداکثری وانتخاب اصلح برنامه سازی میکند و در هفتم اسفندماه جهان شاهد حماسه حضور میلیونی مردم مسلمان ایران در این انتخابات خواهد بود.

گفتنی است مدیر کل مرکز به اتفاق حجت الاسلام رحیمی امام جمعه ابهر باحضور در دفتر خبری این شهرستان از بخشهای مختلف آن بازدید کردند.

حجت الاسلام رحیمی در این بازدید از توجه رسانه استانی به برنامه ها و رویدادهای مختلف این شهرستان بویژه برنامه های دهه فجر و راهپیمایی باشکوه 22بهمن تقدیر نمود.روابط عمومی صدا و سیمای زنجان

آدرس کوتاه :