جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

حضور شاعران 8 استان کشور در برنامه مشاعره سومین جشنواره شکوه شکیبایی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور شاعران 8 استان کشور در برنامه مشاعره سومین جشنواره شکوه شکیبایی

شناسه : 339978632

حضور شاعران 8 استان کشور در برنامه مشاعره سومین جشنواره شکوه شکیبایی


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از حضور شاعران هشت استان کشور در برنامه مشاعره سومین جشنواره شکوه شکیبایی خبرداد.

ناصر مقدم در حاشیه مراسم مشاعره سومین جشنواره شکوه شکیبایی اظهار کرد: سومین جشنواره شکوه شکیبایی با ارسال بیش از 750 اثر از 28 استان کشور در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در چهار بخش شعر، مقاله، داستان و دلنوشته در حال برگزاری است، اضافه کرد: بیشترین آثار رسیده به جشنواره در بخش شعر فارسی بوده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه از مجموع آثار رسیده 32 اثر به عنوان آثار برگزیده در مراسم اختتامیه جشنواره تقدیر خواهد شد، افزود: صاحبان آثار برتر در بخش‌های مختلف با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر خواهد شد.

وی با اشاره به پیشنهادات ارائه شده درباره بین‌المللی شدن جشنواره تصریح کرد: اگر این طرح اجرایی شود، بخش ملی جشنواره در استان زنجان و بین‌المللی در تهران برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بر همین اساس دو روز نخست جشنواره در زنجان و روز سوم جشنواره نیز در تهران البته با مشارکت زنجان برگزار می‌شود.

مقدم در ادامه با اشاره با تشریح روند برگزاری برنامه مشاعره در حاشیه جشنواره شکوه شکیبایی اضافه کرد: افرادی که در برنامه مشاعره حضور دارند، تنها از زنجان نبوده و از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، گیلان و قزوین و همدان نیز در این برنامه حضور دارند.فارس

آدرس کوتاه :