رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

حضور استاندار زنجان دربرنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه اشراق. - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور استاندار زنجان دربرنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه اشراق.

شناسه : 187677872

زنجان

در نخستین سالروز سفر استانی هیات دولت به استان زنجان، استاندار با حضور در این برنامه زنده تلویزیونی به تشریح روند اجرایی مصوبات هیات دولت در این استان پرداخت.

مهندس انصاری با اعلام اینکه مصوبات هیات دولت دراستان به دو گروه دسته بندی شده است افزود:سه مصوبه دولت قبلی که در سالهای قبل تصویب ولی اجرایی نشده بود تعیین تکلیف گردید که عبارتند از تصویب نهایی منطقه اقتصادی استان زنجان، اختصاص265میلیون یورو اعتبار از صندوق توسعه ملی برای اتمام طرح اوره وآمونیاکپتروشيمی زنجان و آغاز مطالعات وقطعه بندی دو خطه شدن راه آهن زنجان-قزوین.

استاندار زنجان گروه دوم مصوبات را مربوط به طرح های پیشنهادی استان بیان کرد وگفت:درخواست منابع لازم برای طرح آبیاری تحت فشار برای25هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان ، گاز رسانی به باقی مانده روستاهای بالای20خانوار، تبدیل زنجان به نقطه آمادی IT والکترنیک شمالغرب کشور و اختصاص اعتبار برای تسریع در عملیا اجرایی سد مخزنی مشمپا درخواست های استان برای توسعه بخشهای مختلف بوده است.

استاندار زنجان با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور به زنجان گفت:در سفر دکتر جهانگیری علاوه بر شرکت وی در جلسه شورای اداری استان واستماع گزارش مسئولین استانی از چندین طرح بزرگ صنعتی بهره برداری خواهد شد.

گفتنی است استاندار زنجان قبل از شرکت در برنامه گفتگوی خبری، با مدیرکل مرکز دیدار و در خصوص مباحث و موضوعات فني و عمرانيصداوسيماگفتگو نمود.خبرگزاری مرکز زنجان

آدرس کوتاه :