جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

جلسه توجیهی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان برای پرداخت مناسب به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بررسی راهکار تعامل بیشتر روابط عمومی ها با صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه توجیهی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان برای پرداخت مناسب به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بررسی راهکار تعامل بیشتر روابط عمومی ها با صداوسیما

شناسه : 355341822

جلسه توجیهی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان برای پرداخت مناسب به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بررسی راهکار تعامل بیشتر روابط عمومی ها با صداوسیما


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

 

 

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان درکارگاه آموزشی مسئولین وکارشناسان روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان با اشاره قرارگرفتن در 40 سالگی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از تدارک برنامه های مستند رادیویی و تلویزیونی شبکه استانی زنجان برای این موضوع خبرداد.

آقای صفری با استقبال از پخش تولیدات خدمات ارائه شده دستگاهها به مردم افزود: مستندهای فاخری همچون دستاورد برای انعکاس عملکرد نظام در طول 40 سال از عمر انقلاب از جمله این تولیدات صداوسیمای مرکز زنجان برای 40 سالگی انقلاب است.
وی با بیان اینکه در 40 سالگی انقلاب باید عملکرد متفاوت تری نسبت به سالهای قبل داشته باشیم گفت:دشمن با ابزار و محتوای اقتصادی وبا استفاده از رسانه ها به طور اعم و به طور ویژه با فضای مجازی وشکه های اجتماعی به دنبال ایجاد عملیات روانی و نارضایتی در بین مردم است.
مدیرکل صداوسیما با تاکید بر انعکاس عملکرد دستگاههای مختلف در طول 40 سال انقلاب به مردم بر مدیریت افکار عمومی تاکید کرد.
آقای صفری فضای اقتصادی موجود در جامعه را غیر واقعی و نتیجه عملیات روانی دشمن دانست و افزود: 35 درصد از وضعیت موجود در فضای اقتصادی کشور واقعیت دارد و 65 درصد مابقی آن غیر واقعی است.
وی در ادامه با اشاره ایجاد میزهای خدمت در ادارت ، این اقدام را مناسب و قابل تقدیر در ارائه خدمت بیشتر به مردم دانست وافزود: ارتباط بیشتر مردم با مسئولین در ایجاد وفاق و افزایش رضایت عمومی نقش موثری دارد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان روابط عمومی ها و اصحاب رسانه وقلم را به عنوان مجاهدان فرهنگی نام برد و از آنان خواست برای جلب رضایت مردم وانعکاس خدمات دستگاههای مجموعه خود تلاش شبانه روزی انجام دهند.
آقای صفری اتحاد ایجاد شده در بین قوا ومسئولین کشور را گامی مهم و اثرگذار برای عبور از این جنگ اقتصادی و تحریم های دشمن و نزدیک شدن بیشتر به مردم و ارائه خدمات به انها دانست.
در این جلسه مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان علاوه بر پاسخگویی به سوالات حاضرین در جلسه از هر گونه پیشنهاد برای ساخت برنامه هایی برای افزایش امید وایجاد نشاط در جامعه استقبال کرد.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :