جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

جشن انقلاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشن انقلاب

جشن انقلاب


Loading the player...


دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود. تا قبل از انقلاب اسلامي،‌ در ايران نظام اسلامي وجودنداشت و رابطه پادشاهان با مردم رابطه ي «غالب و مغلوب» و« سلطان و رعيت » بود وپادشاهان احساس مي‌كردند كه فاتحيني هستند كه بر مردم غلبه يافته اند و حضرت امام رضوان الله تعالي عليه اين سلسله معيوب را قطع كردند و نقطه ي عطفي در تاريخ ايران بوجودآوردند و شمشير اسلام مردم را عليه دشمنان اسلام،‌ مردم و استعمارگران به كار گرفتند. دهه انقلاب از رشحات اسلام است و آئينه اي است كه خورشيد اسلام در او درخشيد و اين دهه بايد با عظمت هرچه تمامتر برگزارشود. اين مراسم را با هيجانهاي عاطفي صحيح بايد با طراوت و تازه كرد. در مذهب ما،‌ احساسات،‌ گريه و شادي، حب و بغض و عشق و نفرت جايگاه والايي دارد. از اين رو جشنهاي دهه فجر مي بايستي همچون مراسم و اعياد مذهبي گرامي داشته شود و مردمي باشد. بايد كليه مساجد فعال شوند و مردم با حضور در مساجد خاطره ي فراموش نشدني حضرت امام و پيروزي انقلاب اسلامي را جشن بگيرند.

ویژه برنامه "جشن انقلاب" تولید سیمای مرکز زنجان می باشد.این برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر در این ایام هر شب ساعت 20:45 از شبکه استانی اشراق پخش می شود.شما بینندگان عزیز تکرار این ویژه برنامه را فردای آن روز ساعت 8 صبح می توانید مشاهده کنید.

ویژه برنامه "جشن انقلاب" در شهرستان ها با هدف معرفی شاخص های مهم توسعه و خدمات 35 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهرستان ها و همچنین با رویکرد امید، شادی و نشاط با حضور اقشار مختلف مردم با آیتم های متنوع شاد به مدت 50 تولید و پخش می شود.

عوامل این برنامه عبارت است ار:

تهیه کننده:اکبر مهران پور

دستیار تهیه:حسین مصطفوی-حسین نجفی

کارگردان:نادرپناه زاده

تدوینگر:مهدی عباسی

گرافیست:علی بهمنیار خادم

تصویربرداران:اکبر عبادی اصل-محمد حجازی-شهرام سپهری

صدابردار:حسن دهقان پور

{gallery}jashn-enghelab{/gallery}


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.