جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

جشنواره موسیقی ابهر طی روزهای پنجم تا هشتم بهمن‌ماه برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره موسیقی ابهر طی روزهای پنجم تا هشتم بهمن‌ماه برگزار می‌شود

شناسه : 339529166

جشنواره موسیقی ابهر طی روزهای پنجم تا هشتم بهمن‌ماه برگزار می‌شود


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر گفت: جشنواره موسیقی ابهر از پنجم تا هشتم بهمن ماه برگزار می‌شود.

حسن ناصری اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده و جلسات هماهنگی تشکیل شده، امسال جشنواره موسیقی شهرستان ابهر از پنجم تا هشتم بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره موسیقی در 11 رشته برگزار می‌شود، تصریح کرد: این جشنواره در سه رده سنی «الف»، «ب» و «ج» برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر با بیان اینکه در هر رشته سه نفر نخست به عنوان نفرات برتر انتخاب و از آنها تقدیر خواهد شد، اضافه کرد: خود جشنواره به مدت سه روز از پنجم بهمن ماه برگزار و مراسم اختتامیه نیز روز هشتم بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه گروه‌نوازی و موسیقی آشیقی از جمله بخش‌های این جشنواره است، افزود: پیش‌بینی بر این است که امسال تعداد افرادی که در این جشنواره حضور پیدا می‌کنند، نسبت به سال قبل افزایش پیدا کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر با بیان اینکه سال گذشته 6 هزار نفر در جشنواره موسیقی شهرستان ابهر حضور پیدا کردند، گفت: امسال نیز تمهیدات لازم برای برگزاری بهتر این جشنواره اندیشیده شده است.

ناصری با بیان اینکه امسال مسلما جشنواره نسبت به سال قبل رونق بیشتری خواهد داشت، افزود: با توجه به همکاری همه آموزشگاه‌های مجاز و دفتر انجمن موسیقی شهرستان پیش‌بینی بر این است که استقبال از این جشنواره بیشتر شود.

وی در ادامه از تعیین هیأت اجرایی جشنواره نیز خبر داد و گفت: امسال در یک نوآوری انجام شده یک هیأتی متشکل از آموزش‌گاه‌های موسیقی، پیشکسوتان این رشته و مدرسان موسیقی هیأت اجرایی جشنواره هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر افزود: هیأت اجرایی جشنواره همه بخش‌های برگزاری جشنواره شامل اجرای قطعات، نحوه توزیع جوایز و همچنین تعیین هیأت را انجام و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز بر آن نظارت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: طبق تقسیم‎بندی مسؤولیت‌ها، مسؤول هیأت اجرایی محمدرضا محمدی و فرشید امینی نیز مدیر اجرایی جشنواره است.فارس

آدرس کوتاه :