جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

جشنواره شکوه شکیبایی در زنجان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره شکوه شکیبایی در زنجان برگزار می‌شود

شناسه : 339788454

جشنواره شکوه شکیبایی در زنجان برگزار می‌شود


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان از سفر يك روزه وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به زنجان خبر داد و گفت: جشنواره شکوه شکیبایی با حضور وزير ارشاد در زنجان برگزار می‌شود.

ناصر مقدم اظهار کرد: روز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه مراسم اختتامیه سومین جشنواره شکوه شکیبایی در زنجان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در چهار بخش مقاله نویسی فارسی، شعر، داستان و دل نوشته فارسی و ترکی برگزار می‌شود، افزود: ارائه مقاله، سخنرانی، مشاعره از جمله بخش‌های این جشنواره است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه این جشنواره در دو روز متوالی ششم و هفتم بهمن ماه برگزار می‌شود، افزود: مراسم اختتامیه جشنواره روز هفتم بهمن ماه در فرهنگسرای امام خمینی (ره) و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

مقدم با اشاره به اینکه حضور در جشنواره شکوه شکیبایی یکی از برنامه‌های سفر یک روزه وزیر ارشاد به زنجان است، اضافه کرد: وزیر ارشاد در سفر به زنجان در شورای اداری استان حضور پیدا کرده و با نماینده ولی فقیه در استان زنجان نیز دیدار خواهد کرد.

به گزارش فارس، هدف از برگزاری جشنواره شکوه شکیبایی ترویج سبک و سیره زندگی حضرت زینب (س) است که به مناسبت ولادت ایشان برگزار خواهد شد.

طبق اعلام مسؤولان بیش از 700 اثر به جشنواره شکوه شکیبایی ارسال شده است که از این آمار بیشترین اثر در بخش شعر فارسی بوده است.فارس

آدرس کوتاه :