رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

جایگاه سوخت خارج از شهر خدابنده تعیین تکلیف می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جایگاه سوخت خارج از شهر خدابنده تعیین تکلیف می شود

شناسه : 249872970

خبر/اجتماعی

معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با توجه به پیگیری های انجام شده، جایگاه سوخت خارج از شهرستان خدابنده تعیین تکلیف می شود.

مظفر حریقی با اعلام این مطلب افزود: پیگیری های لازم برای بازسازی و ارتقا جایگاه سوخت خارج از شهرستان خدابنده با همکاری مسئولان این منطقه انجام شده است.
وی اظهار کرد: همکاری و همراهی مسئولان انجمن صنفی جایگاه داران استان و به کارگیری پیمانکار مناسب و صاحب صلاحیت از طریق بهره بردار می تواند به شروع عملیات بازسازی جایگاه در این شهرستان منجر شود که همراهی ناحیه و مسئولان محلی و انجمن صنفی را می طلبد.
حریقی ابراز امیدواری کرد، بتوان تنها جایگاه موجود در شهرستان خدابنده را که فاقد درجه نیز است در طرح درجه بندی قرار داد، تا در این راستا خدمات مطلوب تری به شهروندان ارائه شود.
وی بیان کرد: با اقدامات انجام شده سه جایگاه سوخت خدابنده که فاقد درجه بودند، ارتقا یافتند که این اقدام با هدف ارائه خدمات بهتر بوده است.
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان ادامه داد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 52 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 39 باب جایگاه سی ان جی است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود، 17 جایگاه ناحیه ابهر، سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای شش جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :