جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

تیم شهرداری زنجان راهی مرحله دوم لیگ دسته 2 شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم شهرداری زنجان راهی مرحله دوم لیگ دسته 2 شد

شناسه : 44494124

تیم شهرداری زنجان راهی مرحله دوم لیگ دسته 2 شد


زنجان

زنجان

تیم شهرداری زنجان امشب توانست با گل دقیقه پایانی تیم خونه به خونه بابل را از پیش‌روی برداشت.

تیم شهرداری زنجان توانست از 16 بازی با 9 برد، پنج مساوی و دو باخت و با کسب 32 امتیاز به عنوان تیم نخست گروه D به مرحله دوم مسابقات لیگ دسته 2 صعود کند.

مدیر عامل تیم فوتبال شهرداری زنجان امشب در حاشیه این بازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: برد تیم فوتبال شهرداری زنجان امروز در مقابل تیم پر قدرتی چون خونه به خونه بابل که بازیکنان نامداری چون علیرضا محمد، علیرضا نیک بخت واحدی، محسن برجلو و با هدایت فرهاد کاظمی، یک شاهکار بود.

سید سعید صفوی، انسجام درونی و بازی متحد را یکی از علل موفقیت تیم شهرداری زنجان خواند و افزود: برنامه‌ریزی منسجم تاثیر بسزایی در این پیروزی داشت.

وی با بیان اینکه تیم شهرداری زنجان در ابتدای فصل و با توجه به نتایج اولیه از نگاه فوتبال دوستان و مسئولان این حوزه از اقبال چندانی برای پیروزی برخوردار نبود، تصریح کرد: تیم شهرداری زنجان در هفته‌های نخست تیمی لرزان و غیر مطمئنی به نظر می‌رسید اما با برنامه‌ریزی و انسجام بخشی کادر فنی و اجرایی تیم و تعامل بسیار وسیع در خارج از تیم و جلب پشتیبانی از تیم توانست با بردهای پیاپی توجه‌ها را به خود جلب کند.

مدیر عامل تیم فوتبال شهرداری زنجان با اشاره به اینکه برد یا مساوی برای تیم شهرداری زنجان در این بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود، خاطر نشان کرد: در صورت باخت هر یک از تیم‌ها در بازی امروز باید از لیگ دسته دوم خداحافظی می‌کرد.

صفوی با اشاره به بازی نفس‌گیر بین دو تیم شهرداری زنجان و خونه به خونه بابل ادامه داد: نیما پرتوی با زدن گل در دقیقه 90 توانست به حرف و حدیث‌ها پایان داده و شهرداری زنجان را به عنوان تیم نخست به مرحله بعد راهی کند.

وی با اشاره به حضور پر شور تماشاگران در این بازی اضافه کرد: استادیوم 15 خرداد زنجان امروز شاهد یکی از بازی‌های پر تماشگر بود و در بین تماشاگران شاهد مسئولان استانی و شهرستانی بودیم که نشان دهنده اهمیت این بازی برای استان و شهر زنجان بود.فارس

آدرس کوتاه :