حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

تولید ، تأمین و پخش بیش از 700 دقیقه برنامه در مرکز زنجان در پاسداشت حماسه آزادسازی خرمشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید ، تأمین و پخش بیش از 700 دقیقه برنامه در مرکز زنجان در پاسداشت حماسه آزادسازی خرمشهر

شناسه : 344243440

خبر/رویداد مرکز

حماسه فتح خرمشهر بعنوان یکی از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس همواره در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس به یادگار باقی است . از این رو هر ساله در سالروز این حماسه بزرگ رسانه استانی ویژه برنامه هایی را تدارک می بیند .

معاونت سیما برنامه شبانه زنده گجه لر و همچنین برنامه صبحگاهی سلام زنجان را به صورت ویژه به این موضوع اختصاص داده که با دعوت از فرماندهان و رزمندگان  هشت سال دفاع مقدس به ویژه آنانی که در این حماسه بزرگ حضور داشتند، به تشریح این عملیات بزرگ از زوایای مختلف می پردازد . پخش سرودهای حماسی، تصاویر مربوط به هشت سال دفاع مقدس، مصاحبه مردمی و .... از آیتمهای متنوع این برنامه ها می باشند .

علاوه بر این برنامه تولیدی امتداد نیز در سیما در این قسمت به تشریح این عملیات خواهد پرداخت .  سایر برنامه های روتین حوزه  سیما در کنار برنامه تأمینی پخش نیز هرکدام به فراخور موضوع به این موضوع پرداخت خواهند کرد . در مجموع معاونت سیما 430 دقیقه برنامه و آیتم برای پاسداشت این رویداد مهم دفاع مقدس پیش بینی کرده است .

معاونت صدای مرکز نیز همچون سیما برنامه روتین و پرشنونده رادیوی استانی از قبیل آخشاملار، یاشاییش ، سلام زنجان و .... را به این موضوع اختصاص داده و برنامه های مختلفی را نیز تأمین کرده که پخش خواهد کرد . در مجموع معاونت صدا نیز 190 دقیقه، برنامه تدارک دیده است .

معاونت خبر مرکزهم با تولید57 خبر و گزارش رادیویی و تلویزیونی، تفسیر و گفتگوی زنده خبری و مصاحبه با صاحبنظران سیاسی و نظامی، ابعاد مختلف عملیات بزرگ بیت المقدس را بررسی می نماید .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :