رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

تولید ، تأمین و پخش بیش از 3500 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت هفته وحدت - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید ، تأمین و پخش بیش از 3500 دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت هفته وحدت

شناسه : 349157260

خبر/رویداد مرکز

صداوسیمای مرکز زنجان امسال در هفته وحدت برنامه های مختلفی را تولید و پخش کرد .
معاونت سیما برنامه های مختلفی را برای این مناسبت تدارک دیده بود . سیما در این هفته برنامه شبانگاهی خود تحت عنوان گجه لر را به این مناسبت اختصاص داده بود . بعلاوه معاونت سیما در سایر برنامه های روتین خود از جمله برنامه خانواده با عنوان آلاچیق ، برنامه سلام زنجان نیز به این مناسبت به صورت ویژه پرداخت نمودند .
سایر برنامه های سیما نیز هر یک به فراخور موضوع به این مناسبت مهم پرداخت نمودند .در مجموع سیما بیش از 890 دقیقه با موضوع هفته وحدت ، برنامه تولید ، تأمین و پخش نمود .
معاونت صدا هم بیش از 2350 دقیقه برنامه در هفته وحدت تولید ، تأمین و پخش نمود . رادیوی استانی نیز غالب برنامه به خصوص برنامه های پرشنونده خود از قبیل آخشاملار، آوای وصل، آی ایشیقیندا، ایشیقلی یول، جوان زنجانی، یاشایش و .... را به موضوع هفته وحدت اختصاص داده بود . علاوه براین معاونت ویژه برنامه هایی مانند نسیم وحدت و رسول امین را نیز برای روز عید برنامه ریزی کرده و با مراکز مثل خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان نیز ارتباط های زنده ای را برقرار کرد .
معاونت خبر هم در کنار سایر معاونتهای تولیدی با تولید بیش از 280 دقیقه گزارش خبری تلویزیونی و رادیویی ، به موضوع این هفته پرداخت نمود .

آدرس کوتاه :