جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

تولید، تامین و پخش بیش از5000دقیقه برنامه در دهه امامت و ولایت در صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید، تامین و پخش بیش از5000دقیقه برنامه در دهه امامت و ولایت در صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 369723484

تولید، تامین و پخش بیش از5000دقیقه برنامه در دهه امامت و ولایت در صدا و سیمای مرکز زنجاندهه ولایت و امامت بهترین فرصت رسانه ملی جهت ترویج فرهنگ ولایت و بازگویی حقیقت دین همچنین نقش امامت در ساختار دینی و استحکام بخشی به اعتقادات مردم است. جامعه در این دهه با اسلام راستین و ابعاد وجودی معصومین (ع) همچنین نقش ولایت بر جامعه اسلامی بیشتر آشنا‌ می‌شود.
بر این اساس همزمان با دهه ولایت و امامت صدا و سیمای مرکز زنجان برابر برنامه ریزی صورت گرفته بیش از5000دقیقه برنامه در شبکه های استانی سیما و صدا همچنین معاونت خبر و فضای مجازی پخش نمود.
معاونت سیما در برنامه های ولایت بایرامی، راه ولایت، ایشیخلی گئجه لر، اولدوز، سعادت یولی، زنجانا سلام و خانواده در کنار برنامه های تامینی مجموعا 2134دقیقه همراه بینندگان شبکه اشراق بود.
شبکه استانی صدا در قالب ویژه برنامه های ولایت بایرامی، غدیر بایرامی  و بنده لیق بایرامی در کنار سایر برنامه های روتین و تامینی شبکه مانند مسابقه024، اشارات، آخشاملار، آی ایشیقیندا، سلام زنجان و ....مجموعا 2348 دقیقه میهمان خانه های شنوندگان خود بود.
معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با تولید و پخش261 آیتم خبر رادیو -تلویزیونی و اخبار ارسالی به خبرگزاری صدا و سیما مجموعا بمدت 688 دقیقه اخبار رویدادهلی این دهه مبارک را پوشش خبری داد.
معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید و انتشار4پوستر، 20مورد ویدئو و 10 مورد متن همراه مخاطبان فضای مجازی بود.
آدرس کوتاه :