جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

تولید، تامین و پخش بیش از 23000 دقیقه برنامه در گرامیداشت دهه مبارک فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید، تامین و پخش بیش از 23000 دقیقه برنامه در گرامیداشت دهه مبارک فجر

شناسه : 366588394

تولید، تامین و پخش بیش از 23000 دقیقه برنامه در گرامیداشت دهه مبارک فجردهه فجر امسال که با اربعین شهادت مظلومانه سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش مقارن شده بود، حال و هوای خاصی داشت وگویی شور انقلابی و اخلاص آن عزیز به عرش سفر کرده در رگ و خون تمام ایرانیان جاری بود بطوریکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی22بهمن با وجود سرمای کم سابقه بیعت مجدد ملت سرافراز با انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود .

در این راستا صداوسیمای مرکز زنجان برنامه ریزی گسترده ای را برای گرامیداشت تیتم الله دهه فجر انجام داده بود و تلاش کرد تا با بسیج تمامی امکانات و نیروهای خود ، خدمات و دستاوردهای این نظام مقدس را تبیین نماید .

شبکه استانی اشراق در این ایام ویژه برنامه های متعددی را تولید ، تأمین و پخش نمود که از آن جمله می توان به برنامه شبانگاهی و زنده « فجر بایرامی» که  بمدت 11 روز میهمان خانه های بینندگان شبکه استانی بود ، «انقلابیمیز» با موضوع جشن های مردمی شهرستانهای استان در قالب 7 برنامه ، ویژه برنامه «فجر حماسه سی» ویژه روز 22 بهمن و نمایش جلوه های پرشور حضور مردم فهیم استان در راهپیمایی22 بهمن ، اشاره کرد .

پخش مستند، فیلم های سینمایی، سرودهای انقلابی و آیتم های تامینی از دیگر برنامه های شبکه اشراق در این ایام بود که در کنار سایر برنامه های روتین که هرکدام به فراخور موضوع برنامه به این ایام پرداختند ، در کنار بینندگان شبکه اشر اق بودند .

امسال نیز با هماهنگی های صورت گرفته ، حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی از طریق شبکه های2 ، 3 ، 4 ، خبر، شما، افق، الکوثر، پرس تی وی، قرآن و هیسپان تی وی بمدت بیش از90 دقیقه بصورت زنده پخش شد .

معاونت سیما در مجموع بیش از 7900دقیقه برنامه در دهه فجر امسال تولید و پخش نمود.

رادیو استانی هم برای این ایام برنامه های خوبی را تدارک دیده بود . ویژه برنامه های « انقلابیمیز»  با هدف پوشش جشن های مردمی در7شهرستان استان ، « فجر آخشاملاری»  برای بیان حال و هوای سالهای دور دوران انقلاب در استان زنجان در قالب 11 برنامه ، «یاز گلدی» ویژه روز 22 بهمن برای  پوشش زنده حماسه حضور مردم در راهپیمایی، «دستاورد انقلاب» ، «نمایش شهدای انقلاب» و .... از جمله برنامه هایی بود که رادیو زنجان برای این ایام تولید و پخش کرد .

رادیو استانی امسال نیز  از حیث ارتباط با شبکه های استانی و سراسری خوب ظاهر شده و توانست راهپیمایی باشکوه استان را از شبکه های سراسری پیام، گفتگو، اقتصاد، ایران، انقلاب، ورزش، معارف، جوان و فرهنگ بمدت 74 دقیقه پخش نماید .

علاوه بر این پخش صدا نیزعلاوه بر تأمین و پخش 70 ساعت برنامه در قالبهای مختلف ، با پخش و بازپخش 561 اسلاید در مجموع بمدت4920 دقیقه در رادیو نما ،درکنار مخاطبان بود.

معاونت صدا در مجموع 7625 دقیقه برنامه با محوریت ایام ا... دهه فجر تولید و پخش نمود.

همچنین شبکه های استانی سیما و صدای زنجان با  برقراری 103 ارتباط با شهرستانها، شهرها  و روستاهای استان ، مجموعا بمدت 195 دقیقه حال و هوای مناطق مختلف استان در حماسه 22 بهمن را به سمع و نظر مخاطبان خود رساندند .

معاونت خبر نیز همگام با سایر معاونتهای تولیدی نقش بسزایی در گرامیداشت دهه فجر ایفا کرد . خبرگزاری مرکز زنجان در این ایام سعی کرد با بهره گیری تمامی امکانات موجود، رویدادها ، افتتاح ها و مراسمات این دهه مبارک را به طور کامل پوشش دهد . پخش گزارهای مختلف از خدمات نظام جمهوری اسلامی در سطح استان، 58 گفتگوی زنده خبری در بخشهای خبری رادیو و تلویزیون ، 120خبر ویژه کانال و سایت، 30گزارش رادیویی و تلویزیونی، تولید گزارشهای مختلف تولیدی ، خبری و تهییجی و ..... از اقدامات صورت گرفته در معاونت خبر مرکز در این ایام بود . در مجموع عملکرد معاونت خبر در دهه فجر  بیش از 2290 دقیقه بوده است .

معاونت فضای مجازی نیز در کنار سایر حوزه های تولیدی با تولید و پخش282 مورد برنامه شامل 70 ویدئو ،  50پوستر،  2 اینفوگرافی ،   2فتوکلیپ،  5 نماهنگ، 5 موشن گرافی، صفحه ویژه دهه فجر، پخش زنده اینستاگرامی، راه اندازی پویش مردمی# من سلیمانی ام و پخش100 عکس ارسالی مخاطبان از شبکه اشراق و رادیو نما، همراه مخاطبان فضای مجازی بود.

 

آدرس کوتاه :