جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

توزیع روزانه ۲.۵ تن گوشت طی ماه مبارک رمضان در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع روزانه ۲.۵ تن گوشت طی ماه مبارک رمضان در زنجان

شناسه : 249210612

توزیع روزانه ۲.۵ تن گوشت طی ماه مبارک رمضان در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان روزانه ۲.۵ تن گوشت قرمز و گوشت مرغ در استان زنجان توزیع خواهد شد.

رحمان رستم خانی از توزیع گوشت قرمز و سفید در همه فروشگاه‌های عرضه فرآورده‌های گوشتی در استان زنجان به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان روزانه ۲.۵ تن گوشت قرمز و سفید یخ‌زده در استان زنجان توزیع خواهد شد.

مدیر دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: گوشت مرغ باقیمت پنج هزار و ۱۰۰ تومان و گوشت قرمز هم باقیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۹ هزار  و ۵۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

رستم خانی بابیان اینکه در حال حاضر مشکل و محدودیتی در خصوص تامین گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز مردم استان وجود ندارد و گوشت مرغ به‌وفور در بازار استان وجود دارد، گفت: مردم استان نگران تأمین گوشت قرمز مصرفی خود در ماه مبارک رمضان نباشند و گوشت مرغ و گوشت قرمز باقیمت بسیار مناسب برای مصرف شهروندان عرضه خواهد شد.

وی محصولات بخش دام و طیور استان زنجان را جزو پاک‌ترین محصولات تولیدی این بخش در کشور عنوان کرد و افزود: در حال حاضر مرغ زنجان دریکی از اصلی‌ترین میدان‌های فروش محصولات دامی در تهران گران‌تر از سایر محصولات به فروش می‌رسد و این مربوط به کیفیت محصول تولیدی است.مهر

 

آدرس کوتاه :