جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

تهیه و پخش 3300 دقیقه برنامه مناسبتی بسیج در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

تهیه و پخش 3300 دقیقه برنامه مناسبتی بسیج در زنجان

شناسه : 195465283

تهیه و پخش 3300 دقیقه برنامه مناسبتی بسیج در زنجان


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از تهیه و پخش 3 هزار و 300 دقیقه برنامه مناسبتی هفته بسیج در این استان خبر داد.

مرتضی صفری اظهار کرد: بسیج شجره طیبه‌ای است که ریشه در اعماق ایمان انسان دارد که واجب است تا برای پروراندن این شجره طیبه تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز زنجان همه ساله با فرا رسیدن هفته گرامیداشت بسیج برنامه‌ریزی مناسبی را برای شناساندن خدمات این نهاد انقلابی و مردمی انجام می‌دهد، اضافه کرد: امسال نیز برنامه‌های متنوعی را برای این منظور تولید، تأمین و پخش کرده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با بیان اینکه امسال معاونت صدای مرکز زنجان همزمان با این هفته با برنامه‌ها و ویژه برنامه‌ها متنوعی به موضوع بسیج تولید و پخش کرد، گفت: از جمله این برنامه‌ها یک آسمان ستاره، مدرسه عشق، شریعت یولی‌، بخش نمایش، ساعت به وقت جوانی، سلام زنجان، به رنگ نوجوانی، کندیمیز، آوا و نوا، یاشایش، برنامه‌های تأمینی و ... عناوین برنامه‌هایی بودند که در صدای این مرکز به مدت یک هزار و 740 دقیقه پخش شدند.

وی ادامه داد: معاونت سیمای مرکز زنجان هم با تهیه و پخش بیش از یک هزار و 320 دقیقه برنامه در قالب برنامه‌هایی چون ویژه برنامه بسیج، مثل باران، آلاچیق، عطر آدینه، نسل جوان و برنامه‌های تأمینی برنامه‌های این هفته را پوشش داد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اینکه معاونت اطلاعات و اخبار مرکز در بطن شبکه استانی سیما و صدا، با تهیه و پخش بیش از 240 دقیقه برنامه‌های هفته بسیج را پوشش داد، گفت: گزارش‌های رادیویی و تلویزیونی، اخبار و گزارش‌های ارسالی در قالب خبر مکتوب و برنامه‌های تولیدی رادیویی و تلویزیونی،  تهیه و پخش خبرهای استانی در قالب خبر رادیویی و تلویزیونی، گفت‌وگوی زنده خبری رادیویی و تلویزیونی و تولید و پخش تفسیر رادیویی و تلویزیونی از جمله برنامه‌‎های پخش شده طی هفته بسیج در این هفته بود.

وی خاطر نشان کرد: در مجموع امسال 3 هزار و 300 دقیقه برنامه مناسبتی هفته بسیج توسط صدا و سیمای مرکز زنجان تولید و پخش شد.فارس

 

آدرس کوتاه :