جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر کمیته امداد زنجان با صدور اطلاعیه‌‌ای از مردم ولایت مدار و خیر زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر کمیته امداد زنجان با صدور اطلاعیه‌‌ای از مردم ولایت مدار و خیر زنجان

شناسه : 58025631

تقدیر کمیته امداد زنجان با صدور اطلاعیه‌‌ای از مردم ولایت مدار و خیر زنجانتقدیر کمیته امداد زنجان با صدور اطلاعیه‌‌ای از مردم ولایت مدار و خیر زنجان

در پی حضور باشکوه مردم در جشن نیکوکاری کمیته امداد استان زنجان از مردم تقدیر کرد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با انتشار بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن به دفتر خبرگزاری فارس در زنجان ارسال شده است، از حضور با شکوه مردم استان زنجان در جشن نیکوکاری تقدیر کرد.

در این بیانیه آمده اسیت: از سال 1369 هر سال در اسفند ماه و در آستانه عید نوروز و بهار طبیعت، جشن نیکوکاری با هدف تامین مایحتاج خانواده‌های نیازمند در سراسر ایران و به تبع آن در استان برگزار می‌شود و مردم مهربان و نیکوکار استان زنجان در همایشی عظیم که تبلور نوع دوستی، نیکوکاری و مهرورزی است دست‌های پر محبت و سخاوتمند خویش را بر سر خانواده‌های نیازمند و کودکانشان می کشند و امسال نیز این حرکت خدا پسندانه با حضور گسترده مردم نیکوکار و مسئولان خدمتگزار با شکوه هر چه تمام‌تر نسبت به سنوات قبل برگزار شد.

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان در این اطلاعیه ضمن سپاسگزاری از مردم مومن و متعهد و همیشه در صحنه استان زنجان اعلام نموده است، هدایای نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده مردم خیر استان در جشن نیکوکاری در حال توزیع بین خانواده‌های مناطق محروم شناسایی شده است.

به اطلاع همشهریان می‌رساند که دفاتر یازده‌گانه کمیته امداد در سطح استان و خانه انفاق، احسان و نیکوکاری در طول هفته جاری آماده دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی مردم استان است.

گفتنی است، شماره حساب سیبای 0108640426007 کمیته امداد نزد بانک ملی و شماره حساب مجازی 6037991199521141 نیز به منظور واریز کمک‌های نقدی مردم شریف استان زنجان به خانواده‌های مددجو در قالب جشن نیکوکاری اختصاص یافته است.(فارس)

آدرس کوتاه :