سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تقدیر از همکاران معاونت فنی مرکز زنجان همزمان با پنجم اسفند ماه، روز ملی مهندسی - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از همکاران معاونت فنی مرکز زنجان همزمان با پنجم اسفند ماه، روز ملی مهندسی

شناسه : 375717473

تقدیر از همکاران معاونت فنی مرکز زنجان همزمان با پنجم اسفند ماه، روز ملی مهندسیهمزمان با پنجم اسفندماه(روز مهندسی) در آئینی از مدیران، مهندسین و همکاران منتخب حوزه های فنی مرکز تقدیر به عمل آمد.

مدیرکل مرکز با تاکید بر گذرا بودن زمان و فرصت افزود: استفاده مطلوب از زمان، منابع، تجهیزات و فرصتها هنر مهندسی است و موید این مطلب است که علم مهندسی بر شیوه ها و روشهای  برنامه ریزی در چهارچوبی خاص تعریف شده است.

آقای لطیفی  با اشاره به اهمیت حوزه فنی و مهندسی، گستره این عرصه را در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی قابل توجه دانست و افزود: کشور در حوزه فنی و مهندسی در دهه های اخیر روندی رو به رشد داشته و به مرحله صدور خدمات مهندسی به سایر کشورها رسیده است که همین مطلب مبین پشتکار، هدف محوری و تخصص است.

وی با تاکید بر اهمیت حوزه فنی در رسانه ملی تصریح کرد: تمامی حوزه های سازمان نیازمند خدمات مستمر فنی هستند و این در حالی است که کارکنان بی توقع و گمنام این معاونت در شرایط سخت کاری و محدودیت منابع و امکانات و کمبود نیروی انسانی  همچنان وظایف خطیرشان را به خوبی انجام می دهند .

وی محقق و پژوهشگر بودن، نگاه توسعه محور، محاسبه گری و طراحی، ایده پردازی در حوزه ساخت - تولید ، دارابودن تعهد و اخلاق محوری را از خصوصیات مهم حرفه مهندسی دانست و افزود: باید تلاش کنیم که با رعایت این اصول کشورمان را به الگوی مناسب ایرانی_اسلامی در توسعه همه جانبه بویژه در عرصه های طراحی و تولید تبدیل کنیم .

در پایان این مراسم با اهداء تقدیرنامه و هدایایی از تلاشهای بی وقفه مدیران و همکاران منتخب حوزه های فنی تقدیر شد.

 

آدرس کوتاه :