جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تقدیر از خانواده هنرمند مرکز آقای حاجیلو - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از خانواده هنرمند مرکز آقای حاجیلو

شناسه : 367322313

تقدیر از خانواده هنرمند مرکز آقای حاجیلوبا حضور مدیران کل صداو سیما و آموزش و پرورش استان از خانواده فیاض حاجیلو،  که با تولید اثری رادیویی«ماهمه آیلاندیم»  از معلم فداکار آستارایی حمایت کرده بودند تجلیل بعمل آمد.

آقای لطیفی با بیان این مطلب که در آموزه های اسلامی احترام به معلم یک وظیفه انسانی-اسلامی است افزود: تکریم معلم مبنای توفیقات الهی است و در همه حال باید آنها را محترم شمرد.

وی افزود: تعلیم و تربیت اساس تشکیل جوامع سالم انسانی و سوق دادن بسوی رستگاری انسانهاست از این رو، خداوند متعال نسبت به شان و مقام عالم و متعلم عنایت خاصی مبذول داشته و آنان را بر سایر طبقات ممتاز ساخته و به شخصیت آنان ارج نهاده و برای آنان امتیاز ویژه ای قائل شده است.

رئیس رسانه استانی با تقدیر از خلاقیت خانواده حاجیلو تصریح کرد:تولید این اثر فاخر رادیویی مرتب قدردانی آحاد مردم فهیم ایران اسلامی و مسئولین رسانه ملی را در پی داشت و مهمتر اینکه قوت قلبی برای این بانوی فرهیخته شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هم در این دیدار اظهار کرد: این معلم وظیفه شناس با وجود ۶۷ سال سن و با گذشت ۱۷ سال از بازنشستگی، با وظیفه شناسی و خستگی ناپذیری تحسین برانگیزی همچنان عرصه آموزش را خالی نکرده و نسبت به آینده کودکان شهر و کشورش بی تفاوت نیست و در شرایطی که کشور با چالش شیوع بیماری کرونا دست به گریبان است، این اقدام خداپسندانه را انجام داد.

آقای رفیعی افزود: علاوه بر وزیر آموزش و پرورش، وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ، ریاست سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، استاندار استان گیلان و فرماندار شهرستان آستارا از دیگر مقامات کشوری، استانی و شهرستانی هستندکه در طی روزهای گذشته با تماس تلفنی از خانم  صفایی بابت وظیفه‌ شناسی در امر تدریس دانش‌ آموزان در ایام تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا ، قدردانی کردند.

وی با تشکر از خانواده هنرمند آقای فیاض حاجیلو، رسانه ملی را یار و یاور نظام آموزش و پرورش دانست واز همراهی و کمک های رسانه ملی و استانی در ترویج امر مقدس آموزش قدردانی کرد.

در پایان این جلسه از تک تک اعضاء خانواده آقای حاجیلو بابت تولید این اثر فاخر با اعطاء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 

آدرس کوتاه :