جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

تشکیل بانک اطلاعاتی جوانان و ورزشکاران شهرستان ابهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل بانک اطلاعاتی جوانان و ورزشکاران شهرستان ابهر

شناسه : 341223393

تشکیل بانک اطلاعاتی جوانان و ورزشکاران شهرستان ابهر


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر گفت: در راستای ساماندهی ورزشکاران ابهری، بانک اطلاعاتی جوانان و ورزشکاران شهرستان تشکیل شده است.

داوود معروف‌خانی با بیان اینکه سال‌جاری اقدامات خوبی در حوزه ورزش و جوانان شهرستان ابهر صورت گرفته است، اظهار کرد: ساخت خانه تکواندو ابهر به مساحت 300 متر مربع از جمله این اقدامات بوده است.

وی با بیان اینکه کار ساخت سالن تیراندازی با کمان ابهر به مساحت 300 متر مربع در حال انجام است، اضافه کرد: دفتر هیأت پرورش اندام و بدنسازی ابهر نیز به مساحت 150 متر ساخته خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر با بیان اینکه برنامه تجهیز همه سالن‌های ورزشی ابهر به سیستم سرمایش سال‌جاری در دستور کار این اداره قرار داشته است، گفت: محوطه باز 600 متری برای رشته تیراندازی با کمان نیز در مجموعه شهید فهمیده ابهر ساخته شده است.

معروف‌خانی با بیان اینکه پیست دو و میدانی عسلک ابهر بازسازی شده است، افزود: با همکاری شورای شهر ابهر سالن ورزشی برای بانوان ابهر در مجموعه شهید فهمیده شناط ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه بانک اطلاعاتی جوانان و ورزشکاران شهرستان ابهر تشکیل شده است، تصریح کرد: از جمله دیگر اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر می‌توان به تجهیز خانه ژیمناستیک ابهر به چاله ابر اشاره کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر با بیان اینکه سال‌جاری ورزشکاران ابهری راهی اردوهای تیم ملی تیراندازی با کمان، ووشو، کونگ‌فو، تکواندو، قایقرانی، والیبال، بسکتبال و اسکیت شده‌اند، ابراز کرد: در همین راستا هفته گذشته محمد خدابنده‌لو با کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی ووشوی کشور برای انتخاب نفرات منتخب تیم ملی به اردو دعوت شده است.

معروف‌خانی اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات کشتی روستایی عشایری در خانه کشتی ابهر برگزار و به نفرات برتر نیز جوایزی اهدا شده است.فارس

آدرس کوتاه :