جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تشریح فعالیتهای آستان قدس رضوی در استان در نشست مشترک مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تشریح فعالیتهای آستان قدس رضوی در استان در نشست مشترک مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 356310783

تشریح فعالیتهای آستان قدس رضوی در استان در نشست مشترک مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان با مدیرکل صداوسیما


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان با حضور در صداوسیمای استان ، ضمن دیدار با مدیرکل مرکز فعالیت های آستان قدس رضوی در استان زنجان را تشریح کرد .

مدیرکل صدا و سیما در این دیدار با بیان اینکه حضور هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت در میهن اسلامی مایه رحمت و برکت برای مردم است، عنوان کرد : بارگاه ملکوتی این امام همام مأمن محبان اهل بیت (علیهم السلام) بوده و شیعیان جهان از ملیتهای مختلف را گرد هم می آورد.
آقای لطیفی افزود: امیدواریم همگی ما این افتخار خدمتگزاری به آستان مقدس حضرت امام رضا(ع) را داشته باشیم و رسانه استانی نیز آمادگی دارد همراهی و همکاری لازم را جهت پوشش فعالیتهای دفتر آستان قدس رضوی در استان انجام دهد .
وی نشر اندیشه‌های نورانی امام رضا(ع)، توسعه فرهنگ رضوی و سبک زندگی اهل بیت (علیهم السلام) و مستند سازی اقدامات صورت گرفته در استان را بسیار مهم عنوان نموده و اظهار داشت : صداوسیما می تواند با استفاده از ظرفیتهای خود در این امر موثر باشد .
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان هم در این دیدار گفت : بر اساس تأکیدات و منویات مقام معظم رهبری و انتظارات ایشان از تولیت آستان مقدس رضوی نسبت به بهره مندی تمامی هم وطنان از برکات حضور این امام همام در ایران اسلامی ، در سالهای اخیر یک نگاه جدیدی نسبت به توسعه و گسترش خدمات‌ و برنامه های آستان قدس رضوی در کشور به وجود آمده و منجر به ایجاد و تقویت دفاتر استانی آستان قدس در سراسر کشور شده است .
آقای حسنی با بیان اینکه دفتر آستان قدس رضوی در زنجان جزء اولین دفاتر استانی بود که راه اندازی شده ، رکن اصلی فعالیت دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استانها را ترویج فرهنگ رضوی با رویکرد زائر محوری و خدمت‌رسانی به محرومان معرفی کرد.
وی با ارائه گزارشی از عملکرد دفتر آستان قدس در استان گفت: کمک رسانی به نیازمندان و محرومان در قالب سبد کالای حمایتی ، وام ازدواج ، کمک به بیماران لاعلاج و .... ، راه اندازی سامانه خادم یار برای جذب خادمین افتخاری، اعزام زیارت اولی ها به مشهد مقدس ، حمایت از طرحهای کارآفرینی واشتغال بخشی از فعالیت های دفتر آستان قدس رضوی در استان می باشد.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :