رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تدارک ویژه شبکه اشراق برای عید سعید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه شبکه اشراق برای عید سعید فطر

شناسه : 359566419

خبر/رویداد مرکز

صدا و سیمای مرکز زنجان همزمان با عیدسعیدفطر و حلول ماه شوال برنامه های مختلف و متنوعی را برای این مناسبت تدارک دیده است .
?? در این راستا ویژه برنامه شبکه استانی سیما «عطر فطر» نام دارد که قصد دارد شادی بخش خانه های زنجانی باشد .
??در این ویژه برنامه که قرار است از 15 الی 17 خرداد هر شب از ساعت 21:15 بصورت زنده از محل پیاده راه سبزه میدان روی آنتن برود، سعی شده با آیتمهای شاد و متنوع ، لحظات مفرحی را برای بینندگان فراهم نماید .
??از برخی از آیتمهای جذاب این برنامه 85 دقیقه ای می توان به اجرای سرود آذری، پخش پیام های تبریک مردمی، گزارش طنز، مسابقه پیامکی، اجرای زنده موسیقی و  سرود ، مسابقه حضوری و ..... اشاره کرد .
??سایر برنامه های روتین و تأمینی شبکه استانی نیز هرام به فراخور موضوع برنامه به این عیدسعید پرداخت خواهند کرد .
?? رادیوی استانی نیز علاوه بر اینکه در تمامی برنامه های تولیدی ، روتین و تأمینی خود را به این مناسبت اختصاص داده است ، سه ویژه برنامه برای ایام عید فطر تدارک دیده است .
??ویژه برنامه (بندلیق بایرامی) اولین برنامه ای است که رادیو استانی با اجرای مشترک رادیو اردبیل به روی آنتن خواهد برد . این برنامه 16 خرداد  از ساعت 10 به مدت 120 دقیقه میهمان شنوندگان شبکه های استانی زنجان و اردبیل خواهد بود و آیتمهای مختلفی در آن گنجانده شده است که از آن جمله می توان به نمایش ، گزارش مردمی ، سرودها و ترانه های شاد ، بیان آداب و رسوم این دو استان در عید فطر و دهها آیتم جذاب اشاره کرد .
??دیگر ویژه برنامه رادیو برای این روز گولین گولاخ نام دارد که در قالب ترکیبی و نمایشی و با بخشهای مختلفی همچون گزارش ، نمایش ، ترانه ، تلفنها و مسابقه همگی در قالب طنز از ساعت 17 الی 19 به روی آنتن خواهد رفت .
??روز 17 خرداد نیز برنامه جمعه گوروشی مجددا با اجرای مشترک با مرکز اردبیل تدارک دیده شده است که با حضور میهمانان هنرمند و پخش سرودها و ترانه های شاد و .... پخش خواهد شد .

آدرس کوتاه :