جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تخفیف صددرصدی صدور شناسنامه ساختمانی در بافت فرسوده - نمایش محتوای خبر

 

 

تخفیف صددرصدی صدور شناسنامه ساختمانی در بافت فرسوده

شناسه : 57897667

تخفیف صددرصدی صدور شناسنامه ساختمانی در بافت فرسودهتخفیف صددرصدی صدور شناسنامه ساختمانی در بافت فرسوده

شهردار زنجان از تخفیف صددرصدی صدور شناسنامه ساختمانی در بافت فرسوده خبر داد.

حبیب ملائی یگانه اظهار کرد: دو لایحه برای روان‌سازی فعالیت‌های بافت فرسوده شهر زنجان از سوی شورای اسلامی شهر زنجان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به تخفیفات 50 درصدی صدور شناسنامه ساختمانی در بافت فرسوده خبر داد و افزود: با مصوبه شورای اسلامی شهر زنجان این میزان به 100 درصد رسیده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه این تخفیف 100 درصدی بدون رعایت سقف زمانی در نظر گرفته شده است، افزود: این تخفیفات ارائه می‌شود.

وی با اشاره به واگذاری رایگان کوچه در سکونتگاه‌های غیر رسمی و بافت فرسوده تصریح کرد: کوچه و معابر عمومی در اختیار ساکنیان قرار داده می‌شود.

اجرای پروژه فرهنگی در محله اسلام‌آباد زنجان

یگانه از اجرای پروژه فرهنگی در محله اسلام‌آباد زنجان خبر داد و افزود: زمین لازم برای اجرای این پروژه در نظر گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: هر مجموعه‌ای که نیازمند اجرای پروژه فرهنگی باشد از سوی شهرداری اقدامات لازم انجام می‌شود.

شهردار زنجان از صدور شناسنامه ساختمانی برای محور داود قلی و دلجویی خبر داد و گفت: با 180 درصد تراکم و کاربری تجاری پروانه ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اجرای تفاهم‌نامه‌های همکاری برای بافت فرسوده خاطرنشان کرد:‌ اقدامات لازم برای تعهد یک سوم شهرداری انجام می‌شود.

آمادگی شهرداری برای اجرای بدنه محور دلجویی

یگانه از آمادگی شهرداری برای اجرای بدنه محور دلجویی و داود قلی خبر داد و گفت: شهرداری آمادگی لازم برای بازگشایی این طرح دارد.

وی بر ضرورت در اختیار قرار دادن 2 میلیارد تومان برای محور لجویی تاکید کرد و یادآور شد: 6 میلیارد تومان از مطالبات مردم باقی مانده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه 400 میلیون تومان برای چهار پلاک در نظر گرفته شده است، افزود: هنوز این میزان به شهرداری اختصاص نیافته است.

وی با اشاره به اجرای بدنه محور دلجویی و داود قلی تصریح کرد:‌ طرح ارتقای سیما و منظر شهری مورد بررسی قرار گرفته است.

اجرای تونل شهری هزینه‌های بسیاری برای شهرداری دارد

یگانه با بیان اینکه اجرای تونل شهری در محدوده سبزه میدان از برنامه‌های شهرداری است، افزود: اجرای تونل شهری در مرکز شهر هزینه‌های بسیاری را برای شهرداری دارد.

وی از اجرای پارکینگ طبقاتی زنجان خبر داد و گفت:‌این دو پروژه در سال آینده در زنجان آغاز می‌شود.

شهردار زنجان با اشاره به پیش‌بینی 12 میلیارد تومان از منابع داخلی شهرداری برای این امر تصریح کرد: اجرای این دو پروژه موجب تسریع رفت و آمد در هسته مرکزی شهر زنجان می‌شود.(فارس)

آدرس کوتاه :