جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

تحقق شعار امسال نیازمند برنامه‌ریزی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق شعار امسال نیازمند برنامه‌ریزی است

شناسه : 58028758

تحقق شعار امسال نیازمند برنامه‌ریزی استعضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تحقق فرایند اهداف شعار امسال را نیازمند برنامه‌ریزی دانست و گفت: اخلاص در انجام کارها به تحقق اهداف کمک می‌کند.

محسن علیمردانی ،شعار انتخاب شده برای سال‌جاری توسط مقام معظم رهبری را بجا و مناسب دانست و اظهار داشت: تحقق اهداف شعار سال نیازمند همت مردم و مسئولان است.

وی تحقق فرایند اهداف شعار سال را نیازمند برنامه‌ریزی دانست و افزود:‌ اخلاص در انجام کارها به تحقق اهداف کمک می‌کند.

وحدت و همدلی به تحقق شعار سال کمک می‌کند

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی توجه به انسجام ملی و برنامه‌های توسعه‌ای تدوین شده کشور را از جمله محورهای تحقق حماسه اقتصادی کشور اعلام و تصریح کرد: توجه به انجام علمی کارها تحقق اهداف شعار انتخاب شده برای سال‌جاری را میسر می‌کند.

وی با اشاره به حضور همیشگی مردم در صحنه اضافه کرد: فراهم کردن حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو به تحقق اهداف شعار حماسه سیاسی کمک می‌کند.

حساسیت سال‌جاری

علیمردانی با تاکید به حساسیت سال‌جاری، گفت: همت مسئولان برای کاهش نقاط منفی و تقویت نقاط مثبت موجب رفع بسیاری از معضلات می‌شود.

وی با اشاره به در پیش بودن 12 فروردین این روز را تحقق جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی عنوان و اضافه کرد:‌ این روز با حمایت مردم تبدیل به یکی از روزهای سرنوشت‌ساز در ایران شده است.

جمهوریت و اسلامیت نظام

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی 12 فروردین را یکی از نقاط برجسته نظام جمهوری اسلامی دانست و اضافه کرد:‌ مردم با رای مثبت خود جمهوریت و اسلامیت نظام را عینیت دادند.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی با نثار خون‌های فراوان به دست آمده است، ادامه داد: پاسداشت این خون‌ها و یاد و خاطره امام راحل از وظایف مردم به ویژه مسئولان است.(فارس)

آدرس کوتاه :