جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم است

شناسه : 58032412

تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم استرییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهنشان گفت: تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی نیازمند اتخاذ تدابیر و برنامه ریزی دقیق، منسجم و کلان نگر است.

مرسل هدایتی افزود: ملزم بودن حماسه اقتصادی وسیاسی بیانگر اهمیت اقتصاد در کنار سیاست از دیدگاه رهبر معظم انقلاب است.

وی ابراز کرد: هم اکنون نماد حماسه سیاسی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 24 خرداد ماه امسال و نماد حماسه اقتصادی نیز مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم های دشمنان است.

هدایتی خاطرنشان کرد: بدون شک مردم با حضـور گسترده خود در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر امسال بار دیگر حماسه ای بر افتخارات و حماسه های ایران خواهند افزود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهنشان گفت: تجربه 34 سال نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده که ملت همیشه در صحنه ایران همواره با حضور آگاهانه و هوشمندانه خود در شرایط مختلف توانسته تمامی آمال و توطئه های دشمنان را خنثی و راه انقلاب را برای فتح قله های افتخار و سعادت هموارتر کنند.

وی نامگذاری سالهای مختلف همزمان با تحویل سال نو را یکی از ابتکارات رهبر فرزانه انقلاب برشمرد و اظهار کرد: چند سالی است که پیام نوروزی رهبری در کشور نهادینه شده است.

هدایتی افزود: همزمان با آغاز سال جدید و صدور پیام معظم له خطاب به ملت و مسوولان و نیز اطلاق عنوان سال، چراغ راهی برای ساماندهی امور و ایجاد چشم اندازی برای حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت ایران اسلامی در برابر ملت و دولت ایران نمایان می شود.

بنا به گفته این کارشناس، جامعه دانشگاهی نیز در کنار ملت غیور ایران و دیگر ارگان های کشور وظیفه خطیری برای تحقق پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب دارند.(ايرنا)

آدرس کوتاه :