جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

تحصیل 27 درصد دانش‌آموزان استان در مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

تحصیل 27 درصد دانش‌آموزان استان در مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان

شناسه : 259242216

تحصیل 27 درصد دانش‌آموزان استان در مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان گفت: 27 درصد دانش‌آموزان استان در مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان تحصیل می‌کنند.

حسن مظفری در کارگروه پروژه مهر اظهار  کرد: پروژه مهر فرصت مناسبی برای ساماندهی مدارس برای استقبال از سال تحصیلی جدید است.

وی با اشاره به اینکه باید برای آغاز سال تحصیلی آمادگی لازم را داشته باشیم، اضافه کرد: نقاط ضعف و قوت اجرای پروژه مهر سال گذشته برای اجرای مطلوب‌تر این طرح در سال جاری بررسی شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 45 هزار و 500 دانش‌آموز در مدارس استان زنجان ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: پیش‌بینی می‌شود بیش از 47 هزار نفر در سال تحصیلی جاری در مدارس ناحیه 2 زنجان تحصیل کنند.

مظفری با اشاره به اینکه بیش از 3 هزار و 200 فرهنگی در مدارس ناحیه 2 زنجان آموزش دانش‌آموزان را بر عهده دارند، عنوان کرد: این تعداد فرهنگی فعالیت خود را در 395 کلاس درس آغاز می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: 100 پیش‌دبستانی نیز در ناحیه 2 زنجان مسؤولیت آموزش نوآموزان را بر عهده دارند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان با اشاره به اینکه 2 هزار و 100 کلاس درس برای میزبانی از دانش‌آموزان ناحیه 2 زنجان در نظر گرفته شده است، افزود: قریب به 27 درصد از دانش‌آموزان استان در مدارس ناحیه 2 زنجان تحصیل می‌کنند.

مظفری با اشاره به اینکه باید تا 15 تیرماه سال جاری عوامل اجرایی آموزشگاه‌ها مشخص شوند، تاکید کرد: به منظور نظارت کیفی بر فرآیند اجرای پروژه مهر 95 تقویم اجرایی ارزیابی و نظارت عملکرد تدوین می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مدارس باید برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده شوند، افزود: از فرماندهان، مدافعان حرم، قهرمانان ورزشی و خانواده شهدا برای حضور در آیین افتتاحیه آغاز سال تحصیلی حضور داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان اضافه کرد: زیباسازی فضاهای آموزشی در قالب طرح هجرت 3 در 32 عرصه در آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان انجام می‌شود.فارس

 

آدرس کوتاه :