جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل از 70 پرستار وتلاشگر حوزه سلامت ، زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از 70 پرستار وتلاشگر حوزه سلامت ، زنجان

شناسه : 340357717

تجلیل از 70 پرستار وتلاشگر حوزه سلامت ، زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

به مناسبت ولادت بانوی صبرواستقامت حضرت زینب (س) درمراسمی از تعدادی پرستاران زنجان قدردانی شد .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛  سئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی زنجان با تبریک فرا رسیدن انقلاب اسلامی و سالروز ولادت حضرت زینب (س) گفت : تیمار از زخم خوردگان جسمی و روحی اسرای کربلاحضرت زینب س را به الگویی برای پرستاران تبدیل کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین شیرمحمدی با بیان اینکه امروز نظام ما در بحث امنیت نیاز به امنیت سلامت دارد افزود : بستر سازی این نوع امنیت بر عهده قشرپزشکی بویژه  پرستاران است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان  هم دراین مراسم با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی پزشکان خارجی در کشور و استان فعالیت داشتند گفت : آزادی ارمغان پیروزی انقلاب اسلامی بوده است که آن را مدیون تلاش های امام و مردم انقلابی ایران اسلامی و شهدای انقلاب هستیم.

دکتر بیگلری تامین نیروهای سلامت ، پیشرفت های پزشکی و نفوذ خدمات پزشکی در عمق روستاها را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و افزود : پرستار کلیدی ترین و اساسی ترین نقش را در درمان بیماران و تیم پزشکی ایفا می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ناوگان اورژانس با افزایش 36 دستگاه خودرو ، راه اندازی اورژانس هوایی ، بهبود فیزیکی اورژانس بیمارستان ها در بهبود خدمات درمانی و رفاه تیم های پزشکی در استان انجام شده است.

دکتر بیگلری به قرارگیری دانشگاه علوم پزشکی زنجان در جمع ده دانشگاه برتر کشور هم اشاره کرد.

درپایان از پرستاران تلاشگر استان قدردانی شد .خبرگزاری صداوسیما

آدرس کوتاه :