جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

تجلیل از منتخب همکاران فعال در روز انتخابات دوم اسفند در جلسه شورای مدیران - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از منتخب همکاران فعال در روز انتخابات دوم اسفند در جلسه شورای مدیران

شناسه : 366934234

تجلیل از منتخب همکاران فعال در روز انتخابات دوم اسفند در جلسه شورای مدیراناز تعدادی از همکاران فعال در روز انتخابات در جلسه شورای مدیران مرکز تقدیر به عمل آمد .

مدیرکل مرکز در جلسه شورای مدیران ضمن تقدیر از تمام همکاران دخیل در پوشش رسانه ای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، کسب تجربه، شناخت نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت را مهمترین بخش این کار بزرگ رسانه ای برشمرد.

آقای لطیفی شور و شعور آحاد مردم بویژه نسل جوان و رای اولی ها را خط بطلان قدرتمند ملت فهیم ایران در برابر طوفان رسانه ای غرب بمنظور به اصطلاح تحریم عمومی انتخابات دانست و افزود: همکاران بی ادعا و گمنام رسانه ملی نقش پررنگی در انعکاس این حماسه بی بدیل تاریخی و رای مردم به تداوم رشد و نمو درخت انقلاب اسلامی داشتند.

آقای لطیفی با اشاره به وضعیت حال کشور در خصوص انتشار کرونا ویروس2019 گفت: اعتماد عمومی مردم به رسانه ملی و اخبار منتشر شده در بخش های مختلف خبری، این رسانه را در کانون توجه عمومی قرار داده و همین توجه، اهمیت و سنگینی رسالت خطیر اطلاع رسانی و آرامش بخشی توام را یادآور می شود.

وی با تاکید بر تداوم آمادگی رسانه ملی در این خصوص گفت: صداو سیما هم راستا با سیاست های کلان نظام بهداشت و درمان کشور در آماده باش کامل قرار داشته و باید همین دقت نظر در محتوای برنامه ها بویژه اخبار مرتبط با این بیماری با حساسیت کامل ادامه یابد.

رئیس رسانه استانی افزود: مناسب های مرتبط با آخر سال و حلول سال نو در پیش است و برنامه ریزی ها باید بگونه ای باشد که نشاط و امید عمومی بعنوان سرمایه اجتماعی کشور در بطن برنامه ها گنجانده شود.

وی رضایتمندی مخاطبان را از برنامه های ویژه سال نو مهم ارزیابی کرد و افزود: بالاترین سرمایه و بزرگترین جشنواره برای رسانه ، مخاطبان هستند که باید تمهیدات لازم جهت رضایتمندی آنان در برنامه های مختلف منظور گردد.

در پایان از تعدادی از همکاران که در روز انتخابات یعنی دوم اسفند عملکرد خوبی داشتند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

 

آدرس کوتاه :