سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از عوامل برنامه رادیویی پرمخاطب دوزدان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از عوامل برنامه رادیویی پرمخاطب دوزدان

شناسه : 375796217

تجلیل از عوامل برنامه رادیویی پرمخاطب دوزدانبا حضور مدیرکل مرکز و اعضاء شورای معاونین از عوامل برنامه رادیویی طنز محور دوزدان تجلیل به عمل آمد.

مدیر کل مرکز در این جلسه با تشکر از تهیه کننده و سایر عوامل دخیل در تولید این برنامه تصریح کرد: حوزه طنز علاوه بر مقبولیت عمومی بستر مناسبی جهت تنویر افکار عمومی و مطالبه گری برحق برخی مسائل شهری است.

آقای لطیفی رسانه را پل ارتباطی مورد وثوقی جهت برقراری ارتباط بین مردم و مسئولین دانست و افزود: یکی از وظایف محوری رسانه ملی انعکاس کاستی ها و مشکلات در حوزه های مختلف خدمات شهری، بهداشت و در درمان و ... می باشد که این مهم در کنار معرفی خدمات صورت گرفته باید به جد دنبال شود.

رئیس رسانه استانی نکوهش رفتارهای غلط مانند بی تفاوتی اجتماعی، عادی انگاری دروغ گویی و سایر رذائل اخلاقی را در قالب هنر و طنز موثر و اثر بخش تر دانست.

مدیرکل مرکز افزایش کاراکترهای هنری، تنوع موضوعی و پرورش نیروهای خلاق را از جمله راه های ماندگاری و افزایش مخاطب برنامه های طنز محور اعلام کرد.

در ادامه این جلسه با اهداء تقدیرنامه و هدایایی از تهیه کننده، نویسنده، گویندگان، بازیگر و صدا بردار این برنامه تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است برنامه طنز دوزدان برابر نظر سنجی های صورت گرفته با73درصد مخاطب بصورت پی درپی در فصول منتهی به سال99 بعنوان پر مخاطب ترین برنامه رادیویی انتخاب شده است.

 

آدرس کوتاه :