جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تجلیل از تلاش ها و فعالیتهای شبانه‌روزی همکاران خدوم معاونت خبر با حضور استاندار زنجان و برخی از مدیران کل دستگاه‌های فرهنگی استان . - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از تلاش ها و فعالیتهای شبانه‌روزی همکاران خدوم معاونت خبر با حضور استاندار زنجان و برخی از مدیران کل دستگاه‌های فرهنگی استان .

شناسه : 360619922

تجلیل از تلاش ها و فعالیتهای شبانه‌روزی همکاران خدوم معاونت خبر با حضور استاندار زنجان و برخی از مدیران کل دستگاه‌های فرهنگی استان .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

در مراسم نکوداشت روز خبرنگار و تجلیل از همکاران تلاشگر معاونت خبر صورت گرفت : تجلیل نماینده عالی دولت در استان از عملکرد معاونت خبر مرکز زنجان

همزمان با 17مردادماه، روز خبرنگار، دکتر حقیقی استاندار زنجان با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان، ضمن بازدید از بخشها و واحدهای مختلف مرکز از نزدیک با روند تهیه و پخش خبر آشنا شد.
🔹استاندار زنجان پس از این بازدید در جمع همکاران واحدهای مختلف مرکز در سالن همایش شهید شهریاری، ضمن ادای احترام به شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی، با اشاره به نقش رسانه ها بویژه رسانه ملی در بازتاب افکار و مطالبات برحق مردم به مسئولین گفت: نقش رسانه ها در بهبود عملکرد دستگاه ها غیر قابل انکار است و نباید فراموش کرد که اضلاع تشکیل دهنده بازارهای اقتصادی در تمام دنیا، تولید کنندگان و مصرف کنندگان هستند و رسانه ها توانایی ان را دارند تا بر هر کدام از این بخش ها تاثیرهای مختلف و مهمی از جمله بر کیفیت و قیمت کالاها بگذارند.
🔹دکتر حقیقی با دعوت از رسانه ها به نقد سازنده و منصفانه تصریح کرد: بهره مندی از مشاوره و نقطه نظرات سازنده مردم، نخبگان، دانشگاهیان و صاحبنظران از طریق اصحاب رسانه انجام می شود چرا که مردم مشکلات و مسائل را به درستی لمس می کنند و این نوع انتشار اخبار می تواند فرهنگ شهر و استان را متعالی سازد .
🔹نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اطلاع رسانی منسجم، بهنگام و گستره صداوسیمای مرکز زنجان در ایام بحرانی اوایل سال گفت: عملکرد خوب رسانه استانی تحسین مقامات عالی نظام را در پی داشت و امروز مفتخریم که رتبه استان زنجان در انعکاس خبر از  29 به رتبه 3 در سطح کشور ارتقا پیدا کرده که پیشرفت خوب و قابل تقدیری است.
🔹وی ابراز امیدواری کرد : با تعامل و همکاری های متقابل بتوانیم بیش از پیش در زمینه های مختلف از جمله پژوهش، صیانت از بنیاد خانواده و مبارزه با اعتیاد کارهای شایسته ای انجام دهیم.
🔸 مدیر کل مرکز هم در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تمام شهدای عرصه اطلاع رسانی، با بیان اینکه همه تلاش ما این است که جایگاه واقعی زنجان را معرفی کنیم افزود: با وجود کمبودهای زیادی که از نظر نیرو و منابع مالی داریم اما خبر مرکز زنجان با توان توان در انعکاس اخبار و پیگیری مشکلات مردم اهتمام ویژه ای دارد.
🔸آقای لطیفی رسالت خبرنگاری را رسالت بزرگی دانست و گفت: کمک به توسعه استان و در کنار مردم بودن از ویژگی های صدا و سیمای مرکز زنجان است و تلاش می کنیم علاوه بر پوشش خبری و انعکاس اقدامات ادارات و دستگاه های خدمات رسان، توجه به نیازها و خواسته های مردم بخصوص رفع مشکلات آنها را با نگاهی منصفانه در مسیر افزایش رضایت مندی مردم پخش کنیم.
🔸وی افزود: صدا و سیما پل ارتباطی میان مردم و مسئولان است و با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب  با نگرشی امیدبخش درصدد رسیدن استان زنجان به جایگاه واقعی خود درکشور است.
◀️ در ادامه این مراسم ازخبرنگاران و عوامل برتر معاونت خبر مرکز با اهداء تقدیرنامه و هدایایی قدردانی بعمل آمد.

آدرس کوتاه :